Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány kategóriával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány kategóriával lejjebb kell keresgélnie egy féfinak, hogy belátható időn belül párt találjon?

Figyelt kérdés

Az egyik előző kérdésben szereplő amerikai pár után lássuk a magyar valóságot! A képen Tamás látható, aki a párkeresési nehézségek miatt életmódot váltott. Edzésekre járt, odafigyelt az étkezésére, lediplomázott, és így végre sikerült megnyernie Erzsi szívét. Szerintetek ez mennyire általános Magyarországon?

[link]



2017. aug. 22. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te jártál kint az utcán az utóbbi tíz évben? Láttál ilyen párokat?
2017. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#12 Igen, én ilyeneket látok. Meg látok sok pasit, akik egyedül sétálgatnak vagy éppen kocognak szomorúan.
2017. aug. 22. 15:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

13.: az már igen nagy baj, ha elhiszed, hogy amit képzelsz, az valós. Egyaltalán ilyen kövér embert ha egyet látok/ nap, annak is a nagy része férfi. Masodszor én inkább azt látom, hogy a lányok átlagban sokkal igényesebbek magukra sokszor olyan csúnya srácokkal vannak, hogy csak nézek.

23/N

2017. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#9

Nap kommentje, made my day.


Barátom, remélem, érzed, hogy ezeken a fotókon az átlagostól nagyon eltérő nők vannak. Mondjuk a férfiak se hűdehajde egyik képen se, de ilyen mértékű elhízást egyetlen átlagos ízlésű ember se tolerál. Vagy te hány ilyen párt látsz naponta?

2017. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Látszik hogy soha nem jössz fel a felszínre a pincédből, különben látnád, hogy nem ez a valóság.
2017. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hol látsz ilyeneket?! Eleve kb 1000-ből egy ember ennyire kövér :D Én egy db ilyen párt se látok soha, az ilyen kövér embereket vagy egyedül látom nagy ritkán, vagy ugyanúgy kövér párral.
2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én meg úgy bírom mikor egy férfi egy ilyen kaliberű csajjal jön össze, a többi cicababa meg szomorkodik irigykedik hogy egy ilyennel... Igen! Egy ilyennel. Egy ilyenbe 5x több az emberség odaadás hűség, ami hiányzik a sok cicababából lehet puffogni, de soha az életben nem jutnak el ők addig. A legjobb még az lehet mikor egy ilyen husis nővel nyilvánosan szerelmeskedni, olyan bókokat lenyomni neki a cicababák előtt hogy szétszedné őket az irigység hogy milyen krapek és nekik miért nem ilyen.. Én nekem ha ilyen nőm lenne, látványosan csinálnám, hogy a többieket egye meg az irigység amennyire csak lehet
2017. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen szép barátnője lett!
2017. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!