Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanád férfiként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád férfiként?

Figyelt kérdés

Kis aranyos mosolygós lány, akivel már váltottál pár szót és aki tudtodra is adta, hogy szimpi vagy neki vagy azt, aki baromira bejön külsőre és amikor ránézel bitang vonzónak találod, de még soha nem beszéltél vele és nem is tudod, hogy esete vagy-e vagy épp van-e pasija?


Bajban vagyok, mert van egy nagyon aranyos csaj, viszont van egy másik, akiért évek óta megveszem, viszont amikor a környékére mentem és próbáltam mosolyogni rá, semmilyen reakciót nem kaptam. Viszont mostanában észrevettem, hogy szokott engem nézni, időnként azt érzem, hogy vágyakozó őzike szemekkel, de mosolyogni nem mosolyog rám. Szóval nem tudom. Segítsetek kérlek. Köszönöm



2022. jún. 3. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Amelyik jól néz ki.
2022. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem választanék. Megpróbálnám mindkettőt.
2022. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Az elsőt.
2022. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
kis aranyosat mindig
2022. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Sokan választják az aranyos kedvest mert az iranyithato meg stb
2022. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor még nem választani kell, hanem összebarátkozni velük.
2022. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Az aranyos mosolygósat EGYÉRTELMŰEN
2022. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Azért néz a második, mert látja, hogy érdeklődik irántad valaki. Ilyenkor sok kancás nő megkergül.
2022. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Nem. Már ezelőtt is nézett többször is. Észrevettem.
2022. jún. 3. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

A másodikat.

Nagyobb kihívás lesz, mint a kis aranyos hi-hi-hi, de én attól a típustól falra mászok...

2022. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!