Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kettő közül melyik fiú típust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő közül melyik fiú típust választanád?

Figyelt kérdés

Határozott, nagydumás, izgalmas életű, menő fiú típus aki nem nagyon becsüli meg a lányokat.


Komoly, szerény, nyugodt, szeretettel teli, hűséges fiú.


Én ha lány lennék tuti a 2. at választanám. De a lányok többsége az elsőt választja általában.


2022. ápr. 20. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A második az, akinél mindig ott van egy-két csontváz a szekrényben, drágalátos kérdező.
2022. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"Komoly, szerény, nyugodt, szeretettel teli, hűséges fiú."


Kifelejtetted a felsorolásból, hogy "akivel két értelmes szót nem lehet váltani".

2022. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A 2.-at. 40N
2022. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
A normális csajok csak másodikat
2022. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
2. Ha határozott is és van benne spiritusz, tud kommunikálni és nem beszari.
2022. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erről a Doktor Zsivágó film jutott eszembe, amikor a minden hájjal megkent gazember Viktor Ippolitovics Komarovszkij mondott Lara-nak amikor Pasa-val eljegyezték egymást.


"Kétféle férfi létezik, és csak kettő. És ez a fiatalember egyfajta. Magas gondolkodású. Ő tiszta. Olyan ember, akire a világ úgy tesz, mintha felnézne, és valójában megvet. Olyan ember, aki boldogtalanságot okoz, különösen a nőknél. Érted? Szerintem igen. Van még egy fajta. Nem nagy lelkű, nem tiszta, de él, ilyen vagyok én. Nőből is kétféle van, és mint tudjuk, te nem az első kategóriába tartozol..."

2022. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 szerintem a nő nem értette, csak rövidre akarta zárni a társalgást, hogy szabaduljon annak a bolondnak a társaságából.
2022. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hiába a papír formában a 2 a nyerő, valóságban az első a ki hívás az izgalmas.. Ha jó fiú vagy ne mutasd ki egyből mert kezdetlegesen nem futsz be ..
2022. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Bírom ha valaki laza, határozott, izgalmas stb., de ez nem jelenti azt hogy nem lehet jó ember. Fontos a hűség is, de nem hiszem hogy a 2 kizárná egymást.
2022. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!