Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány/nő lenne számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány/nő lenne számotokra érdekesebb? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Akinek minden érzelem az arcára van írva és általában rátok mosolyog vagy azt amelyiknek mindig fürkészed a tekintetét, de nem tudsz belőle semmit kiolvasni, mikor összenézel vele, viszont úgy érzitek, hogy baromi vágyakozó tekintettel tud nézni rátok?


Ez utóbbi lánynak gyönyörű mélybarna szemei vannak és nagy hosszú szempillái és úgy tud nézni, hogy én elájulok és annyira elveszek benne, hogy rá sem tudok olyankor mosolyogni.


Számotokra mi lenne a vonzóbb?



2022. jún. 15. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most ez miért érdekes, ha szemmel láthatóan a második csajba vagy beleesve, mint vak ló a szakadékba? Nyilván azt választanám, akiért így meg vagyok veszve, nem azt, akiről egy dicsérő jelzőt nem tudok írni, csak hogy vigyorog mint a vadalma.
2022. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első cuki, vele már beszéltem párszor. A másodikat még még nem ismerem, de szeretném megismerni. Valamiért úgy érzem, hogy egy kapcsolathoz a cukiság nem elég illetve az sem, hogy mindig mosolyog.
2022. jún. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!