Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? 17/L Totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 17/L Totál összezavarodtam:S

Figyelt kérdés
Van barátom több mint egy éve.Regeteget veszekszünk de még ennek ellenér is szeretem igaz ilyen hullám völgyes szitu az egész.a baj ott van h erősen megtetszett egy másik pasi akivel egyszer egy csoporttal közös kiránduláson voltunk egy hetet és össze akart velem jönni de mire megkérdezte vna h mivan én összejöttem az akkori barátommal mostmár csak exem.ez volt kb 2-3 éve.és nekem az utóbbi időben ugye előjött megint h tetszik mint annó csak hülye vtam:S.és véletlen kiszedte belőlem és aztán ugy vt h szakitok a pasimmal kiheverem a kapcsit és összejövünk aztán azt mondta ink hagyjuk. és igy nem szakitottam a párommal.De aztán kiderült h a srác csak hülyitett akivel összeakartam jönni
2010. szept. 21. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és itt mi a probléma? megmaradt a barátod,

lehet, hogy hülyített, de végül is te mondtad először, hogy ne legyen semmi.........

2010. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem nem az mondtam ne legyen

Későn szólt h tetszem neki és mire szólt vna igy lett pasim:(

2010. szept. 21. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:

te csak akarsz egy pasit magadnak akivel együtt lehetsz hogy ne unatkozz unalmas perceidben...hogy mit csinálj? változtass magadon... ráadásul te ugyanazt csinálod mint az a csávó akivel majdnem összejöttél...hülyíted a pasid...szerintem döntsd el hogy mit akarsz...most vagy szereted vagy nem...vagy szakítani akarsz vele vagy nem...

15/L

2010. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocsi de a rosszul látod

Imádom a párom de már csak hullámvölgy mert ha veszekszünk majdnem mindig szakitás a vége az ő részéről

szóval nem hülyitem mert a fél életem odaadnám érte de ez nem az igazi már sztem. én vagyok az aki próbálná menteni ezt a kapcsolatot de nem sikerül.nem járunk sehova sem. még sétálni is csoda ha megyünk de te ezt már bocsi 15 évesen biztos jobban éled.:)köszi

2010. szept. 21. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:

15 évesen én még nem élek semmit...:D nem vagyok olyan mint a tinik nagy része, de hát akkor félre értelmeztem sorry :D

akkor szerintem a következő sétálnál, ha még kifogjátok a jóidőt beszéld meg vele a dolgot hogy neked ez probléma hogy veszekedtek..:D és bocsi mégegyszer, most így elolvastam és látom hogy mi a szitu...csak csöppet hulla vagyok..:S 15/L

2010. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Semmi baj csak totál kivok bukva emiatt:( de már mondtam neki azt mondta megváltozik és semmi

Mondtam menjünk mozizni majd oké megbesz azóta is beszéljük

Bocsi h lekiabáltalak

2010. szept. 21. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
semmibaj :D a lényeg hogy közöld vele hogy ez így nem megy tovább :D ha meg nem ért a szóból akkor mondd el a következményeket, nem hiszem el hogy ennyire nem érdekli..:S
2010. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de abból is látszik h szeretem mert más már rég dobta volna akinek elmeséltem mik vannak.és nekem még mindig van türelmem
2010. szept. 21. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
az nem baj, jobb is...de a pasid miért nem értékeli?...vagy miért nem mondja meg hogy bocsi de xy miatt nem tudok most annyira koncentrálni bocsi vagy valami :S ha gondolod msn-en megbeszélhetjük bővebben :D ha érdekel egy 15 éves véleménye xD 15/L
2010. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben ird privire a címed
2010. szept. 21. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!