Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két fiú össze akar értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú össze akar értem verekedni, mit tegyek hogy megállítsam?

Figyelt kérdés
Szombaton össze akarnak verekedni értem, és nem tudom leállítani őket.Mind a kettő halálosan szerelmes belém, és mivel én még nem tudom eldönteni melyikkel járjak mert korainak tartom, maguk akarják elintézni a dolgot.Mind a kettő tanult valamilyen küzdősportot és emiatt félek hogy kárt tesznek egymásban. De az tuti hogy ha megtörténik, én a vesztest választanám!
2010. szept. 20. 16:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki verekedni akar érted, azzal feküdj le! Hmm.. lehet, hogy beszállok én is a bunyóba ! :-D
2010. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
De mákos vagy, én a helyedbe kihrdetném hogy lehet fogadni nálam aztán jó sok pénzt szereznék aztán szemen köpném mind2t és hazamennék a pénzzel. Különben is ilyen kis suttyókat hogy összeverik egymást egy lányér -.-'
2010. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
De már mind a kettővel lefeküdtem és nem tudok dönteni közülük mert egyformák voltak a szexbe is. Mind a kettő ugyan azt akarta és ugyan abba a sorrendben.
2010. szept. 20. 20:02
 24/41 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

És a boxereid?

Kicsit vicces számomra ez az egész, tornázik a srác előre, meg fut...

:O)

Mi lessz, futóverseny?

Vagy már előre gyakorol, hogy el tudjon futni a másik elől ha kell?

:O)

2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom ő mondta hogy edz rá. Súlyzőzik és fut. De nekem minek a boxer?
2010. szept. 20. 20:30
 26/41 anonim ***** válasza:
minek gyakorolni oda, verekedésre hosszú éves edzés kell, hogy felkészülj minden ütés típusra... és ha teszem fel egy hidraulik csővel ráb*sz a másik akkor sem futás sem edzés nem használ, nyombaodahugyál.
2010. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hány éves vagy te, és hány évesek a boxolók?
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
jaaaa. én 23 ők meg 30 és 32. de az egyik nagyon magas 185 felett van a magassága valahogy már nem emlékszem pontosan de magas és sovány testalkatú, a másik meg 170 körüli viszont ő meg olyan izmoska, és az alacsonyabbik súlyzózik minden nap 50 kilós súlyzóval, azt mondta fekve 2 kézzel emeli, és fut köröket a parton hogy kondiba legyen szombatra. sztm a magas győz, mert magas, de ő nem edz mert azt mondta kiegyensúlyozott életet él és elég neki minden nap tornázni és meditálni. a magas kungfuzik az alacsony meg karatézik és mellette ájkídózik meg dzsúdózik is mert imádja a harcművészeteket. Nem tom mik ezek de valami harcok. azért mondom hogy nem lesz ennek jó vége szombaton.
2010. szept. 20. 21:47
 29/41 anonim ***** válasza:

Ezek szerint összecsap Bruce Lee, és Shongoku!

:)

2010. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi lett a végeredmény!

:)

2010. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!