Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két fiú össze akar értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú össze akar értem verekedni, mit tegyek hogy megállítsam?

Figyelt kérdés
Szombaton össze akarnak verekedni értem, és nem tudom leállítani őket.Mind a kettő halálosan szerelmes belém, és mivel én még nem tudom eldönteni melyikkel járjak mert korainak tartom, maguk akarják elintézni a dolgot.Mind a kettő tanult valamilyen küzdősportot és emiatt félek hogy kárt tesznek egymásban. De az tuti hogy ha megtörténik, én a vesztest választanám!
2010. szept. 20. 16:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Ajanlom,hogy minel elobb valassz kozuluk.Ha meg nem tudsz valasztani ,akkor szakits veluk,vagy legyetek baratok.


Ha nem valasztassz vagy hagyod el pl valameiket / mind2-t bunyo lessz a vege

2010. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Kamuuu ***** válasza:
100%
Akkor is bunyó lesz ha választ ha nem szóval ez tök mind1...
2010. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább előtte mond nekik azt, hogy ha verekedni merészelnek, nem lessz kapcsolat!

:)

Mi ez, a banánfákközt, ahol Zsófiért verekedik a Berényi Géza a Berényi Zsoltikával?

2010. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
ja ígyis úgyis bunyó lesz, ez presztízskérdés. De egy jútúbós videót tényleg készíthetnél, vagy legalább a "legszebb" jeleneteket
2010. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Azért szombaton, mert az egyik csak akkor ér rá. Akkor jön haza külföldről, mert ott dolgozik. És nem vagyok szerelmes egyikbe sem, az igaz, de ezt közöltem mind a kettővel, mégis akarnak verekedni és már azt mondták alig várják a verekedést, mert utállják egymást. Valahogy kikéne őket békíteni. Ja és nem tudom felvenni videóra mert azt mondták én nem lehetek ott mert durva lesz ugyhogy nem tudnám felrakni jutura.Bár sztm nem lesz nevetséges inkább drasztikus :S
2010. szept. 20. 17:11
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

sztem már nem is miattad verekednem hanem pont azért mert utálják egymást...te már csak ürügy vagy..ne foglalkozz velük...verjék össze egymást te meg ne gyere össze egyikkel se...ez már nem igazán rólad szól...

22L

2010. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy egymással van bajuk, csak azt mondják hogy értem csinálják! Már az sem segítene ha képbe jönne egy 3. pasi és elvenne feleségül, mert minden féle képp akarnak verekedni és az egyik még készül is rá! Sulyzózik és fut meg edzi magát :S tiszta kabaré
2010. szept. 20. 17:24
 18/41 anonim ***** válasza:
82%
Akkor te csak ürügy vagy.Ezek gyűlöletből verik szét egymást.Vagy sportból.Még az se biztos hogy lesz bunyó.Előre könnyű hősnek lenni.
2010. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy ne fáradjanak, egyikük sem kell.
2010. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Akkor mosd kezeidet és ne hagyd, hogy bárki téged hibáztasson a hülyeségükért.
2010. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!