Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két fiú össze akar értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú össze akar értem verekedni, mit tegyek hogy megállítsam?

Figyelt kérdés
Szombaton össze akarnak verekedni értem, és nem tudom leállítani őket.Mind a kettő halálosan szerelmes belém, és mivel én még nem tudom eldönteni melyikkel járjak mert korainak tartom, maguk akarják elintézni a dolgot.Mind a kettő tanult valamilyen küzdősportot és emiatt félek hogy kárt tesznek egymásban. De az tuti hogy ha megtörténik, én a vesztest választanám!
2010. szept. 20. 16:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
gyépéharc
2010. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ha én valakiért verekedni akarnék, tuti nem várnák szombatig. Miért nem intézik el most?
2010. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
végezned kell az egyikkel, szombatig van időd, hogy kitaláld melyikkel
2010. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mondanám azt, hogy egyik sem kell inkább. Nem valami intelligens dolog így intézni ezt a dolgot, mi vagy te, trófea? Egyébként meg én nem lennék biztos benne, hogy adott esetben nem ütne meg később engem is az, aki veréssel próbál megszerezni.
2010. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válassz egy harmadik fiút, majd nézd meg az arcukat xD
2010. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen csicskák had verekedjenek..
2010. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Kamuuu ***** válasza:
100%
Ja ha ilyen gyökerek akkor ez az ő bajuk és ha összeverték egymást utána mond nekik hogy nem kelletek nekem ^^
2010. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Erre nem tudok mit mondani. Az érzelmeket nem befolyásolja holmi verekedés, a szerelem vagy megvan valakiben vagy nincs. Ahogy írod, benned egyik iránt sincs meg. Innentől meg aztán pláne eredménytelen a küzdelmük, hiszen tökmindegy ki győz vagy veszít, te egyikükbe sem vagy szerelmes. Mindkettőbe nem lehetsz, olyan nem létezik.


A verekedést nemes egyszerűséggel ezzel a kijelentéssel le is állíthatod, hogy te egyikükbe sem vagy szerelmes, feleslegesen strapálják magukat, és hogy a kegyedet nem ezzel a viselkedéssel fogják elnyerni.

2010. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
azért ha úgy alakul vedd fel videóra aztán dobd fel a youtubra had röhögjünk egy jót..:)
2010. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges verekedniük érted,mert nem ők választanak,hanem te.Közöld velük,hogy ennyire naívak ne legyenek.
2010. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!