Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes km vagyok. Teljesen...

26 hetes km vagyok. Teljesen ki vagyok akadva. Most vettem észre, hogy a hasam alján már jó sok csík van. Mit tudnák tenni, hogy megállítsam a terjedését?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én fürdés után krémezem!

szerintem mindegy mivel, a lényeg, hogy rendszeresen krémezd, szerintem azért jó fürdés után, mert akkor sok nedvességet is bezársz a bőrödbe!

van a J&J-nak az a sűrű babaolajszerűsége, az a buborékos, az is nagyon jó!

2010. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 26 hetes vagyok,nekem dm -es babylove mama olajam van,én is fürdés után kenem magam vele,eddig még nincsen csikom.
2010. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve szültem. Én is kentem a hasam, a 9. hónapig nem volt egy csik sem a hasamon, azt hittem, hogy megúszom. A hónap végére kirepedezett a bőröm alul, igaz alig, max 3-4 csik lett. Szerintem ez genetika is, hogy mennyire erős az ember kötőszövete.
2010. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is mindig fürdés utan kennem be.eddig mindig mást és mást használtam.eleinte a babe terméket utana az avonosat most meg a milupának a krémét.az a lényeg a krémben h jó zsíros legyen.a milupás nagyon jó bekennem és ahogy lemosom a kezem lepereg róla a víz annyira zsíros habár nagyon drága is sajnos:(ja és eddig semmi csíkom sincs de pár napja viszket a hasam alja remélem nem a csíkot jelzi.és elöbb kibujik a lányom és nem ad esélyt a csíkoknak:)39 h kismama.
2010. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Áááááá. Nem tudnák, hanem tudnék.

Én is 26 hetes vagyok, nekem még nem jött elő semmiféle csík, régebbről viszont van ott egy pár hízás nyoma.

Amit én használok: Vandini olajos testápolóvaj. Ha este zuhany után bekenem magam, még másnap délután is puha a bőröm, talán ez megelőzi a kicsíkosodást.

De ne legyél kiakadva! ;)

2010. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
véleményem szerint ez alkati kérdés. Illetve hogy mennyire rugalmas, vastag vkinek a bőre. Aki hajlamos rá, az kenheti.. Ha már kijött, úgysem fog elmúlni, max szülés után plasztikai uton, meg esetleg halványodik valamennyit. de én úgy tudom hogy nemigen lehet vele mit kezdeni.
2010. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kenem babaolajjal. Mindig hidratált, sosem viszket. Ennek ellenére a 24. héttől gyönyörűen csíkos, van rajta vagy 10 db.

Ez van, Légy büszke rá, elvégre babát hordunk ki.

A krémen meg nem múlik, genetika, fogadd el! Jobban jársz. :)

25 hetes km

2010. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!