Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pár órával később eltűnik...

Ha pár órával később eltűnik a 2. halvány csík, az is terhességet jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a hamis pozitív nagyon ritka, grat a babához
2011. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben kijött a második csík akkor igen! És így van,a hamis pozitív teszt nagyon ritka!
2011. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is terhességet jelentett már kétszer is
2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

értem

nálam érdekes a helyzet

egész terhesség alatt negatívakat mutat a teszt

múlt kedden megjött a menzim. azt hittem elment a baba

de a tünetek továbbra is fennálltak

erre a "vetélés" után egy héttel mutat végre valahára pozitívat a teszt

tegnap reggel megint negatív a teszt

ma reggel megint ott a halvány csík, amely később eltűnt....kicsit agybajt kapok....

igaz a tesztek különböző márkájúak...csak egy jött be

2011. júl. 7. 09:50
 5/12 A kérdező kommentje:
"csak egy jött be " - ez a rész törölve)
2011. júl. 7. 09:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Hányszor teszteltél? Hány hetes terhes vagy?
2011. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sokszor teszteltem mert mindig negatívat mutatott, és az összes terhestünetem megvolt. Elvileg 5,5 hetes vagyok. Már rá pár napra kezdődött a hányinger, amely azóta sem múlt el. De múlt héten volt menzim, azt hittem elemtn, de a tünetek megvannak, és bizony csak a menzit követően vált konkrétabban pozitívvá, addig csak amolyan fantomcsíkszerűség volt, amit én csíknak láttam, de pasim szerint csak odaképzelem...de azóta két teszt volt amelyet ő is látott már, ez volt tegnapelőtt meg ma reggel. Bár pont a ma reggeli tűnt el órákkal később
2011. júl. 7. 10:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Orvosnal voltal?

Bizonyitotta a terhesseget?

Latott petezsakot?

Mit mondott?

Vervetelre kuldott? Ott mennyi volt a hcg szint?

Ne haragudj, de nem te irtal ki korabban is kerdest errol? Tehat hogy verzes volt, teszt negativ, de terhesnek gondolod magad a tunetek alapjan.

Egeszseges terhesegnel a tesztenek pozitivnak kellene lennie folyamatosan, ha nem is mindegyiknek, de a legtobbnek, mert a hcg hormonnak termelodnie kell, ha terhes vagy. Elofordulhat, hogy egy-egy teszt negativ, mert mondjuk hibas, vagy gyenge, vagy koran teszteltel, de 5-6 hetes terhessegnel kb 10bol 9nek kellene pozitivnak, vagy tiznek es nem sorban negativnak es egynek pozitivnak.

Az sem szokvanyos, hogy a mensi ne maradjon el.

Tehat a ket dolog kulon-kulon meg csak-csak elofordulhat (tehat terhesseg es megis van 1-1 negativ teszt, vagy jon verzes), de a ketto egyutt nem igazan utal arra, hogy valoban van baba.

MIndenkeppen menj orvoshoz, kuldjon el vervetelre, nezzen meg uh-n, ha van baba, akkor az a biztos, hogy o mondja, ha nincs baba, akkor pedig legalabb megtudod es nem almodozol errol tovabb, viszont itt egy uj honap, hamarosan peteeresed is lesz, lehet ujra probalkozni.

Tunetek alapjan, orvosi vizsgalat nelkul, de mensivel es tobb negativ teszttel nem szabad terhessegrol beszelni.


Remelem, hogy tevedek!

2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem álmodozom róla. nem akarok gyereket :(
2011. júl. 7. 10:59
 10/12 A kérdező kommentje:

az a baj h itt sintértelep nőgyógyászat működik....főnköm meg nem igazán lojális h több 100 kméterre utazzak egy iylen hülyességel h midnennap hányingerem van, stb ezer tünet lehet terhes vagyok

tököm tele van már

egyből kirúg az a tetves féreg miből nevelek fel gyerket nemtudom, ebből az éhbérből?

2011. júl. 7. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!