Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után tartanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tartanád furcsának, ha a párod nem mutat be a családjának, barátainak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 07:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#19 nyilván ha nem tartod a kapcsolatot a családoddal akkor bemutatni is felesleges, de az én esetemben ilyenről nincs szó. Baráti találkozókra meg persze nem kell mindig együtt menni, de azért csak bemutatod nekik azt, akivel elvileg együtt vagy.
2022. jún. 20. 11:22
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
21: Ha ez minden vágya akkor igen, nekem mondjuk nincs igényem rá hogy mutogassanak mint a cirkuszit :)
2022. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg más az ingerküszöbünk is, szerintem például egy 3 hónapos kapcsolat még nem egy nagy durranás. Éppen csak most fog leszállni a rózsaszín köd.
2022. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23 akkor te mondjuk 3 hónap után se mutatnál be a barátaidnak egy olyan lányt, akivel komolyan gondolod? Persze simán lehet, hogy nála is más az “ingerküszöb”, nem vagyunk egyformák, csak nekem az eddigi tapasztaltaim alapján fura.
2022. jún. 20. 11:44
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy semmiképpen sem de ha nem alakul olyan program akkor nem feltétlen. Igazából van olyan ismerősünk aki kis túlzással ahányszor találkozunk már új pasit hoz bemutatni. Na jó volt egy hosszabb kapcsolata is (több mint 1 év). Ez is olyan érdekes egy idő után. Még az elején milyen izgalmas hogy jajj hát XY új párja, aztán a 10.-nél már nem olyan izgalmas :D
2022. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen
2022. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1 évig nem mutattam be a feleségem (akkor még nem volt az nyilván) a családomnak. Nálunk majdnem mindenki masszív alkoholista, anyám meg simán munkakerülő élősködő volt, tele rosszindulattal.


Hülye lettem volna ennek kitenni a párom és szégyelltem is őket.

Akkor lett bemutatva, amikor nagyon muszáj volt, mert a mamámnál volt tartva a karácsony, akit viszont imádtam.


Nyilván azonnal meg is bántam, mert rögtön el lett hordva minden k.rvának aki elcsábított otthonról.


Szóval nem mindig az van a dolgok mögött amit gondolsz, lehet tök egyszerű oka van, hogy nem akar bemutatni.

2022. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%

Így van ahogy a #27 mondja.

És ennek ellenére ilyen egysíkuan gondolkodtok mint a kérdező. Minden ilyen nőstény szégyellje el magát

2022. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#28 akkor az ilyen férfi kinyithatja a száját és elmondhatja őszintén, hogy miért nem szeretné bemutatni a párját. Attól nem fog senki kidobni, mert a szüleid szar alakok, nyilván nem a te hibád. Ha nem mondja el, hogy ez az oka, simán gondolhatom azt is, hogy szégyell vagy van valaki más is neki és el akar titkolni. Szóval ne várd el, hogy telepaták legyünk.
2022. jún. 20. 21:22
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve vagyunk együtt, de nem mutatott be az anyjának, a gyerekünket sem ismeri. Viszont ezt mindjárt az elejen tisztázta, hogy ez így lesz, mert az anyja egy sérült ember, aki mindenkit gyűlöl, aki őt "elveszi" tőle es nem akarja, hogy emiatt szétmenjünk vagy én szenvedjek ettől. Megertettem, elfogadtam, és hat tényleg elég meredek sztorik vannak, amiket anyja művel... szóval jól tette.

A húga hasonló az anyjához. Őneki bemutatott engem az esküvő előtt, hogy tegyünk egy próbát, de rossz vége lett, csak a hiszti meg a veszekedés ment a semmin. Így velük sincs kapcsolat.

2022. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!