Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után tartanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tartanád furcsának, ha a párod nem mutat be a családjának, barátainak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 07:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
6hónap
2022. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
2 éve nem mutattam be itthon a párom. Szerintem nincs ebbe semmi.
2022. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon örülnék neki ha megúsznám ezeket a bemutatóköröket.
2022. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#2 de ennek mi az oka? Szégyelled a párodat vagy a családodat? Az eddigi barátaim engem már 2 hét után büszkén bemutattak, a mostani viszont lassan 2 hónapja nem, de még barátoknak sem.
2022. jún. 20. 08:17
 5/30 harebell ***** válasza:
88%
Kortól is függ, én kamaszként meg huszonpár évesen sose mutattam be a családnak, akivel jártam. Mondjuk a barátaim mindig ismerték, szóval azt én is furcsállnám, ha hónapok után se vezet be a baráti körébe, nem csináltok úgy közös programokat stb, ezt a helyedben felvetném. Főleg, ha te be mutattad a te barátaidnak.
2022. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap. Még nem is beszélt rólam otthon. Nem volt jó kapcsolata a családjával (rossz se). Viszont engem nagyon bántott.
2022. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé egyedi megítélés kérdése. Ha szoros a kapcsolata a családdal bizonyára hamar bemutat, legalábbis beszél Rólad. Ha kevésbé az, később, vagy talán soha nem fogja megtenni. Úgy gondolom,hogy az ismerkedési szakaszban nem törvényszerű a bemutatás, de ha úgy néz ki,hogy a kapcsolat tartóssá válhat, meg kell tenni ezt a lépést.Ha valaki ezt nem teszi meg véhetőleg kevésbé jó a kapcsolata a családdal,esetleg tart attól,hogy nem találják megfelelőnek a választottját.
2022. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#6 én annyi ideig nem is várnék. 3 hónap után már biztos rákérdeznék, hogy miért nem akar bemutatni. Ha nem ad rá elfogadható magyarázatot, inkább dobnám, mert lehet van neki valaki más vagy csak nem gondolja olyan komolyan veled.
2022. jún. 20. 08:56
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
Megbizhatatlan emberek ilyenek valóban.
2022. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Exem pl a kapcsolat elején is online nőzött a hátam mögött, az elso 3 honapban is és még ő volt rám féltékeny, amikor ki akartam szállni es megijedt, na akkor akart csak bemutatni, hogy azt higyjem, komolyan gondolja velem.

Hát nem vettem be, mondtam, hogy en nem megyek, majd később, ha azt látom, hogy komoly a kapcsolat.

Ugyanugy online tarskerizett a hátam mögött továbbra is, es hasonlo egyéb cseteléseket is csinált, es elmondása szerint bosszubol a vélt sérelmei miatt, mert szerinte en pasizom.


Szoval igy nézett ki az egész kapcsolat már az elejétől hogy ő folyamatosan nőzött, ez mellett rám volt féltékeny, és engem akart hülyíteni a bemutatással, hogy ez komoly kapcsolat. De arra alapot soha nem adott. A féltékenysége es a nőzése(talongyártás) az elejétol a végéig folyamatosan jelen volt.


Csak en voltam kizárolag szerelmes és hű.

2022. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!