Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után tartanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tartanád furcsának, ha a párod nem mutat be a családjának, barátainak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 07:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

10. Vagyok

1 évet jártam vele úgy, hogy azt vártam mikor bizonyít, mikor jön le az online csetelésekrol talongyártásrol.

Soha nem tette ezt meg.

2022. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy ki hány éves vagy mi a szokás a családban.

Nekem már idősek a szüleim (nem vagyok házas), nem mutatok be nekik senkit, nem traktálom őket ezzel. Nekik az tökéletesen megfelel ha azt látják, hogy én boldog vagyok. Őket idős emberként csak feszélyezné az ezzel járó "feladat" (vidék lévén vendéglátás ott alvással, idegen ember a lakóterükben, kaja készítés stb).

A férfiak nagy százaléka (nem mindenki) meg eleve ódzkodik a "kötelező pofavizittől", nekik csak megkönnyebbülés ha nem kell ebben részt venniük. Mindenki meglátogatja a saját szüleit és kész. Béke van és nyugalom.

Úgyhogy sok múlik azon, hogy mi a szokás a családjukban.

Van aki azonnal bevon mindenkit a családja életébe, és vannak akik nem visznek haza senkit (így elkerülhető egy csomó konfliktus, nézeteltérés).

Persze a fiataloknál az lenne a természetes, hogy bemutatják egy idő után a párjukat onnantól, hogy komolyan gondolják vele a kapcsolatot (főleg ha idővel házasodni akarnak).

A barátok bemutatása az szerintem egy teljesen más dolog. Ott már furcsa ha nem akarja hogy te is a barátaival legyél.

Arról nem is beszélve, hogy mi van akkor ha kifogsz egy olyan családot mint ami egy ma reggeli kérdésben van leírva (link). Akkor már inkább jobb ha nem vagyok bemutatva, és nem kell összejárnom az ilyen szülőkkel (attól még a gyerekükkel lehet jó kapcsolatom).


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

“A barátok bemutatása az szerintem egy teljesen más dolog. Ott már furcsa ha nem akarja hogy te is a barátaival legyél.”


Na igen pl. van, hogy csinálnak valami programot, tudja, hogy ráérnék, de nem hív el. Ezt jogosan érzem akkor furcsának, nem? Tudnak rólam a barátai mert említett már pl. telefonban, de nem értem a dolgot.

2022. jún. 20. 10:15
 14/30 anonim ***** válasza:
29%
Ha a családnak az 1-3 hónap, ha a barátoknak az max 1 hónap. Aki nem vállal fel nyilvánosan annak mindig oka van, vagy azért mert kapcsolatban van, vagy azért mert nem vállal fel.
2022. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok.....

A végén azt akartam írni, hogy szégyell, csak siettem. :)

2022. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen elválasztanám egymástól a barátoknak és a családnak történő bemutatást.

A családoknál ahány ház, annyi szokás - van, ahol addig nem is kíváncsiak a szülők az aktuális párra, amíg az nem menyasszony/vőlegény minimum, van, ahol meg 2 hét után is minden tök jó. Illetve nem mindegy, milyen a viszony a családdal. Sőt, még az sem, hogy mennyire rágják a fülét mondjuk, mennyire régimódiak, stb.


A barátok viszont egész más tészta, választott részei az életünknek, máshogy kezelik egy-egy botlásunkat, félresikerült választásunkat, stb. Én azért 1 hónap járás után (nem ismerkedés) eléggé gyanakodni kezdenék, ha nem mutat be egynek sem, pedig mondjuk ők gyakran találkoznak. Nyilván, ha 2 havonta örülnek, ha egy talit össze sikerül hozni, az más téma.

2022. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Sokat van a barátaival. Hm, köszi a megerősítést, akkor rákérdezek nála, hogy mi ennek az oka. Azt nem hiszem, hogy szégyellne, baromi jó pasi, nem rám pazarolná az idejét, ha gáznak tartana. Nem vagyok se ronda, se buta, se vállalhatatlan stílusú, hogy szégyellni kéne :D
2022. jún. 20. 10:29
 18/30 anonim ***** válasza:
12%
Te kérdező beteg vagy és emellé beteges féltékenység társul. Miért akarod ráerőltetni magad a szüleire ? Ettől megnyugodna a kis lelkecskéd mi? Keress fel egy orvost komolyan mondom
2022. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%

Én pl. nem tartom kapcsolatot a családdal, nem is tervezem azért felvenni hogy bemutassam a páromat engem erre senki nem fog rávenni :D

A barátok egy más téma, de pl. hogy találkozgatom a barátaimmal nem jelenti azt, hogy minden program olyan ami alkalmas arra hogy odavigyem a páromat.

2022. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#18 wtf. Ebben semmi féltékenység nincs. Egy kapcsolat szerintem onnantól válik komollyá, hogy bevonod a másikat az életedbe és felvállalod. Én addig nem tudom komolyan venni a dolgot, amíg ezt valaki nem lépi meg. Nem tudom elképzelni, hogy egy komoly kapcsolatban majd mindig külön megyünk minden baráti/családi összejövetelre. Akkor ez mitől lenne több egy sima szexkapcsolatnál?
2022. jún. 20. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!