Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi szerintetek? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi szerintetek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

nah szoval volt egy lány tavaly oszt társam volt és a elég jo baráti kapcsolat alakult ki köztünk és már odaig jutottunk hogy le akart velem feküdni vagyis elég sokszér célozgatott rá meg olyan helyeken értünke gymáshoz ami 2 barát nem csinál és akk felszedett vmi csávot de le se szarta kb mindig velem volt szinte futott utánam meg csomoszor csak a sexről beszéltünk azt a végén valahogy mégse sikerült ez a sex téma vele azt jött a nyári szünet akk nem is beszéltem vele és most a héte találkoztam vele a suliba mert már nem az oszt társam és tök jol elbeszélgettünk ugyanugy mint régen meg mikor beszélgetünk azt nevet akk majdnem mindig ugy csinálja h hozzám tudjon érni vagy én nemtom és délután folyamatosan csörget meg reggelente csomoszor együtt megyünk be a suliba meg látott engem egy másik csajjal és egyből kérdezte h ki volt az meg ilyen hüyle dolgai vannak.... szerintetek ezt mér csinálja még mindig akarhat vmit? mondjuk az tuti h én komoly kapcsolatot nem akarok vele jah és ő 16 én me 17 vagyok:D

előre is köszi a válaszokat


2010. szept. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
talán féltékeny.
2010. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
naná hogy akar valamit...nemigaz hogy a leirtakból nem esik le XDXDXD
2010. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de épp azér irtam ki ide de kiváncsi voltam h ti mit gondoltok...
2010. szept. 17. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

(néha pontot is rakhatnál :) )

Szerintem ő csak flörtölget mindenkivel, magába bolonditja a pasikat, aztán ennyi.

2010. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dugd meg!!
2010. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős típus... próbáld meg lefektetni, ha nem jön össze, akkor szard le!
2010. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!