Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz vagyok ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok ha 25 évesen még egy barátnőm sem volt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jó dologból maradtam ki emiatt? Akiknek voltak már kapcsolataik, nagyon sok jó dolog történt veletek?

Hogyan fogom tudni így kiélni magam? Szexelni már szexeltem mondjuk, de csak 4 csajszival.

Ha belegondolok abba hogy már 25 vagyok és egy párkapcsolatom sem volt azt nagyon gáznak érzem már, főleg hogy más fiúknak 10 évvel fiatalabban is sikerül összehozniuk.


2022. ápr. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kérj a főnökeidtől új kamu, reklámpörgető kérdést, mert ez már rohadt szánalmas. Napi 3X ugyanazt írod te szerencsétlen!!!
2022. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg kapcsolatból volt egy.. És nem "éltem" ki magamat ha az àtalghoz hasonlìtom magamat, na bumm..Van tető a fejem felett,van munkàm ,hobbim ami boldoggá tesz.. Bőven van időm csajozni meg megàllapodni. 27/f
2022. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Van pénzed? Nincs? Na, ezért nem kellesz a csajoknak.
2022. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél azért hogy legyen.Valtoztass azon a dolgokon amin elcsúszott a dolog.
2022. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!