Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durva ha 30 évesen már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva ha 30 évesen már csak annyi az elvárásom a leendő barátnőm felé hogy kedves, jó lelkű legyen, aki nyitott a világra és jó beszélgetőpartner?

Figyelt kérdés

Nem számít már semmi más, nem számít hogy néz ki, nem számít mi a munkája, vagy hogy milyen családi háttere van.


Semmi se számít, csak a fentiek!


Csak a szerelem kéne...


F/30


2020. dec. 8. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
unalmas vagy
2020. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de a nők nem bírják a piásokat.
2020. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: már nem iszom szinte egyáltalán alkoholt.
2020. dec. 8. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Semmi pamacska? Latom tovabbra is inkabb kerulned a sok munkat, amit a szemelyisegformalas igenyel es a lejjebb teszem a lecet iranyba mozogsz, mint konnyebb ut. Ez mukodhetne is, ha alkalmas lennel parkapcsolatra, csak tul nagyok lettek volna az igenyeid. De lathatoan nem csak az igenyeiddel voltak problemak.
2020. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva. A durva az, hogy te még ennyit sem tudsz hozni.
2020. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak annyi az elvárásom"


CSAK?



Látod, ez a probléma! Én 16 éves korom óta keresek __csak__ ilyen nőket, és mindig volt párom. Nem most kellene rájönni, hogy kb ez az ami számít

2020. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
#6: Mondjuk, azt ne adjuk elő, hogy csak ez számít. A legtöbb embernek számít a külső is és nincs ezzel gond. Az sem feltétlenül gond, ha számít a másik munkája, mert nem mindenki akar olyannal összejönni, aki hétvégén is folyamatosan dolgozik.
2020. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Egy szóval sem mondom, hogy a külső egyáltalán nem számít.


Viszont ha ilyen nőt keresel, mint a kérdező leírása, ha erre koncentrálsz, akkor fogsz közöttük olyat találni, aki fizikailag is vonzó. Lehet, hogy nem kifejezetten az eseted, de vonzódsz hozzá.


Volt barátnőm, aki elsőre nem volt az esetem, bár kétségkívül nem is taszított, viszont amikor megismertem jobban, rájöttem, hogy milyen jó humora van, elkezdtem hozzá nagyon vonzódni (pedig éppen akkor egy másik nővel kezdtem randizni, aki kinézetre nagyonis az estem volt). Persze, akkor nem működött volna, ha fizikálisan taszít, de nagyon sokszor előfordul, hogy elsőre semleges a kinézete, és ahogy megismered rájössz, hogy milyen csinos.


Viszont a többség olyan nőt keres, aki fizikailag 100%-os, és mellette legyen vonzó a belsője. Ezzel gyakorlatilag esélyt sem ad annak, hogy beleszeressen egy kedves, intelligens nőbe, aki elsőre nem keltené fel a figyelmét csak a kinézetével (persze a nők ugyanezt a hibák követik el pepitában, nem véletlen a sok nyafogás, mikor kiderül az álompasiról, hogy mekkora sötét paraszt).

2020. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem durva, sőt, igazából a nők többsége nagyjából épp ebben a korban jut el idáig. 30-35 alatt inkább csak félős kislányok vannak, akiknek fogalmuk sincs, hogy kik ők, és mit akarnak. E kor fölött kezdenek nők lenni.
2020. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utólag is boldog születésnapot! :)
2020. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!