Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka leginkább annak, hogy lassan 30 évesen nem volt egy komoly barátnőm sem?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal és társai voltak, de komoly kapcsolat az egyáltalán nem jött össze. Pedig nem zárom ki egyáltalán a lehetőségét, csak valahogy nem sikerül. Futókalandot pl. senkivel se akartam, de sok esetben mégis az lett, mert kiábrándultam hamar a másikból.

Jólétben nőttem fel, sosem érdekelt a pénz,karrier és társai, végeztem egyetemet, meg jó munkám van, de annyira nem izgat az egész, elvagyok a melómmal de nem érdekelnek az előrelépési lehetőségek, megvan mindenem enélkül is, nincs szükségem több pénzre, hatalomra akármire.

Nem járok sokat társaságba, de ha ott vagyok, akkor elég könnyen megtalálom a közös hangot bárkivel, néhány barátom van, akikkel néha összejárunk. Leginkább a szellemi síkú filozofálgatásokat szeretem, imádok vitázni, rengeteg témában otthon vagyok, tudomány,művészet,politika,gazdaság, tartalmasabb filmek,sorozatok stb. A hétköznapi témák, hogy kinek milyen cipője,kocsija, szekrénye stb.-je van, vagy hogy ki kivel kavar és társai nem érdekelnek.

Szeretek utazgatni, világot látni, új helyeket felfedezni, távoli kultúrákat megismerni.

Néha vannak hangulatingadozásaim, mivel túl sokat agyalok, túl sokat foglalkozom a világ nagy kérdéseivel, ami nem mindig jár pozitív tapasztalatokkal. Nem bírom a felszínességet.


2021. aug. 10. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Kevés ember között mozgok
Túl válogatós vagyok
Nem tudok hosszan bennragadni felszínes kapcsolatokban
Hangulatingadozások + túlagyalom a dolgokat
A világnézetem nem imponáló,túlságosan eltérek az átlagtól
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerek aki hasonlo.

Kb 30 éves koraig csak a szex hajtotta megd.gott mindent ami él es mozog.

Aztan jott egy karakan no aki ledominalta odakoltozott hozza meg stb. Ő meg csak vegigasszosztalta az egeszet.

Nagyon sok évig voltak egyutt.


A srac rajott arra (onismeret), hogy neki ez kell. Aki jön es "tarol"

Na ilyen nő meg ritka aki mint tornado repul rá egy pasira.

De van.

2021. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

" Leginkább a szellemi síkú filozofálgatásokat szeretem, imádok vitázni, rengeteg témában otthon vagyok, tudomány,művészet,politika,gazdaság, tartalmasabb filmek,sorozatok stb." Ezt általában olyanok hangoztatják, akik felszínesen érintenek pár témát, de ha mélyebb vitáról lenne szó, igazi háttértudással, akkor kínosan feszengenének.

A többi rendben van, azt csinálsz amit akarsz, érezd magad jól. Nincs itt semmi látnivaló.

2021. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*szoval egesz eletében megkapott barkit, ma is megszerez bárkit akit akar.

Neki igy az a gyengéje amikor ő a préda.

2021. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár lenne olyan vita, ahol háttértudás hiányában kínosan feszengenék. Amúgy biztos simán megtörténhetne, de nem nagyon jutok el idáig senkivel, mivel az emberek többsége nem szeret vitázni. Számomra imponáló lenne, ha valaki egy vitában így sarokba tudna szorítani.
2021. aug. 10. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Mert vmi nyomorékság van a fejedben. Akármilyen műveltnek tartod magad, van nálad vmi baj.
2021. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!