Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leginkább hölgyektől. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább hölgyektől. A biztonság alatt ki mit ért. Anyagi,lelki,fizikai? Melyik fontos?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mind.
2020. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem lelki. A többi bár mikor változtatható, és emelhető, vagy úgy hagyható. Az egyetlen a lelki, a valódi lelki, ami nem változtatható.
2020. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Lelki főleg. Fizikailag nem releváns, hogy meg kell védeni, van zár az ajtómon, a többi helyzetben meg nem lehet mindig itt a férfi. Az anygai biztonságot meg egyedül is elértem.


Viszont olyan emberrel szóba nem allok, aki csapong, azt sem tudja, mit akar, nem lehet rá számítani, nem lehet vele tervezni, mert egy sziklaszilárd értékrend, elvek és normális gondolkodás helyett csak egy gyerek vagy egy állat kiszámíthatóságát és stabilitását hozza.


Kevés embertípustól undorodom, de a lelkileg gyenge és labilis embereket rühellem.

2020. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Csakis a lelki, a másik kettőhöz senkire nincs semmi szükségem, megteremtem magamnak. A lelki nélkül is jól vagyok, de ha egyszer van olyan ember a bolygón, aki hozzáad az életemhez, akkor ez az aspektus is megnyílik számomra.
2020. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Inkább a lelki és fizikai.

Én dolgozom, párom is, de nem a pénzre van szükségem. Lelki biztonság abban nyilvánul meg, hogy ott van, ha padlón vagyok, igenis bizonyítja, hogy mellettem marad akkor ha sírok, esetleg rossz a napom. Empatikus, ha vele nem is történt olyan "rossz dolog" mint velem, akkor is próbálja átérezni. Lelkiekben azt is, hogy szeret, tehát nem csal meg, semmiféleképpen sem és ezalatt nem keveri össze a "hűséget fogadtam nem vakságot" dolgot, hiszen egy szép lányt még a lányok is megnéznek, a fiúk meg pláne, de a flört már túl sok lenne szerintem. Érezzem azt, hogy én vagyok neki a legszebb és a legjobb barátnő.

Fizikai biztonság is fontos, hogy ne én védjem meg magam például egy csapat pasitól, hanem a tudtukra adja, hogy az övé vagyok. Esetleg mellette nőnek érezzem magam és ne én érezzem pasinak magam a kapcsolatban. Persze nem a gyúrásra értem, hogy kipatentolt legyen a srác és kockahas, hanem felnőtt fejjel gondolkodjon, hogy ő a felsőbb rangú, és egy "törékeny" lányt bizony meg kell védeni, akármi olyan van.

2020. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik.
2020. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lelki a legfontosabb. Az anyagi jó ha van, a fizikai is csak egy plusz ráadás :)
2020. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lelki a legfontosabb anélkül nincs kapcsolat. A fizikai olyan értelemben hogy tőle biztonságban legyek ne kelljen aggódnom hogy lekever egyet egy vita hevében (bár ez összefügg a lelki biztonsággal is) az anyagi biztonság változó (bármikor bármelyikünk lehet munkanélküli) de azt elvárom hogy ne rajtam élősködjön. Dolgozzon ne váltogassa a munkahelyeit mint más az alsóneműt és az önfenntartásra képes legyen a keresetéből. Mivel erre nekem is elég van így meg lesz az anyagi biztonságunk.
2020. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lelki
2020. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nem ezért vagyok kapcsolatban. Ha ezeket a dolgokat nem magadnak teremted meg akkor más se tudja neked megadni. Azért vagyok a párommal mert szeretem. Nincs tőle szükségem semmire.
2020. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!