Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az alábbiak közül melyik veszi el leginkább a kedveteket az adott nővel való komoly kapcsolat kialakításától?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Ha cigizik
Ha káromkodik
Ha gyakran perverz dolgokról beszél
Ha több pasival volt már korábban
Ha úgy viselkedik veled, mintha ő is egy fiúhaverod lenne
Ha szórakozni jár és ott gyakran nagyon részegre leissza magát
Ha túl visszafogott és félénk
Ha buta, logikátlanul gondolkodik
Ha túlságosan nyomul
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, és köszönöm a kérdés kiírását, kíváncsian várom a válaszokat! :)
2020. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha indokolatlanul káromkodik, ha szórakozni jár és gyakran nagyon részegre leissza magát és, ha buta és mellé még logikátlanul is gondolkodik. Ezek között nem igazán tudok különbséget tenni, mindegyik egyformán rossz. A többi igazából egyáltalán nem, vagy maximum kicsit zavarna. Ilyen például a cigi mert nem szeretem a szagát és talán az is, ha haverként kezelne nagyon, mert szerintem egy idő után zavaró lehet ha haverként kezel. Nem vagyok egy romantikus alkat de valamennyi érzelmességre szükség van számomra. Ezen kívül amit még kihagytál és számomra ugyanúgy rossz, ha nagyon hiszékeny és könnyen megvezethető illetve az is, ha ítélkezik indokolatlanul és nem fogad el.



F

2020. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nő vagyok, és köszönöm, hogy egy újabb ítélkező kérdést írtál ki, amivel engedélyt adtál a fasziknak az elvárások tömkelegéhez. Nem lenne jobb önbizalmat szerezni, és leszarni, kinek mi a gyengéje?
2020. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

#3: Te amúgy mégis miről beszélsz?

Én pl. a buta, logikátlan válaszra nyomtam. Ha nálad ez "elvárások tömkelegének" számít, akkor egészségedre. Én azért örülök, hogy a környezetemben ezt a nők többsége megtudja ugrani.

2020. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Igen, nyilván arra gondoltam, nem arra, hogy ez elindít egy lavinát, és az is baj lesz, ha valakinek a csontjai rosszul állnak a csípőjén.


Persze lehet a hülyét tettetni, mindenkinek joga van hozzá.

2020. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
#5: Senki sem tettet semmit. Ez a kérdés az égvilágon semmiféle lavinát nem fog elindítani. Te az a kategória vagy, akire nyomtam a válaszom.
2020. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Inkább leírom mert nem mindet értem.

Cigit, igen mindenhogy. Gyakran részeg is ugyan úgy zavar mint a cigi.


Ha káromkodik. Egy-egy bazdmeg, vagy g.ci elmegy de ne ebből álljon minden mondat.


Több pasi. Mérték. 2 vagy 42?


Fiúhaveros viselkedés. Ezt nem tudom hova tenni.


Mi az hogy buta, logikátlanul gondolkodik? Nem tud megoldani egy matek feladatot vagy nem tudja eltervezni a dolgokat? Amúgy szerintem ez a legkisebb baj, ha megbeszélhető vele a dolog és nem önfejű. Ha viszont ego és csak azért is megmutatom kombó beüt akkor ez is nagyon frusztráló tud lenni.

2020. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A piálás.
2020. júl. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is a butaságra szavaztam, de még zavar az is ha félénk meg sokat káromkodik.
2020. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A visszafogott és félénk , meg a túlságosan nyomulás kivételeivel az összes többi pont kizáró ok lenne nálam.

F38

2020. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!