Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy a görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a görcsösen ragaszkodás miatt alkalmatlan vagyok egy tartós kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

21 éves, magas, sportos, jóképűnek mondott srác vagyok, de egyszerűen nem tudok magamnak tartós kapcsolatot kialakítani. Számos alkalommal előfordult, hogy randiztam egy csajjal, volt csók is, meg aztán minden megtörténik aminek meg kell történnie, de egyszerűen olyan szinten féltékeny vagyok, félek a megcsalástól... Meg akarok bizonyosodni róla már az elején, hogy fontos vagyok neki e... Ha valamit nem pont úgy ír, egy kicsit félreérthető, akkor egyből beparázok, úgy érzem, hogy ebből megint nem lesz semmi... És nagyon görcsös vagyok, állandóan a lányra gondolok ilyenkor, és egy rossz szóval, el tudják rontani az egész napom... És olyan szinten depressziós szoktam lenni ilyenkor, hogy az valami borzasztó... Nagyon hiányzik a kedvesség, és az őszinteség... Nem szeretem, ha játszanak velem, és húzzák az agyam... Egyébként általában túl gyorsnak szoktak tartani... Vagyis túl rámenősnek... De ez szerintem ebből fakad, hogy ennyire szeretethiányom van...


Egyszerűen nem tudok ellazulni, és ez borzasztó rossz dolog, mert így csak újabb és újabb csalódásokba lovalom bele magam, ami által még rosszabbá teszem a helyzetem.


2014. febr. 1. 21:40
 1/1 pink22 válasza:

Szerintem biztos ez az oka annak, hogy eddig még nem sikerült. Gondolj bele, ha rágörcsölsz, nagyon akarod, akkor mennyire rossz, mennyire eröltetett a randi is. De ha csak elmész, és úgy vagy vele, lesz, ami lesz, ha nem jön össze, akkor lesz majd más. Ha meg összejöttök. Ne aggód túl a dolgot. Kell egy kis tér a csajnak is. Persze bizonyos szinten még okés a féltékenykedés, de gondolj bele, ki akarna egy olyan sráccal járni, aki mindig ellenőrizget, féltékenykedik?

Ha összejöttök, fogd fel úgy, hogy okés, hogy tudod, mit csinál, hogy most épp suliban van, vagy otthon, de ne akard leellenőrizni, hogy mikor kivel beszél stb. Bízz meg benne. Ha meg csalódsz, akkor csalódsz.Úgysem fogod tudni elkerülni ezt, és amúgy is.. egyszer élünk ;)

2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!