Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket csábított már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket csábított már el egy szép lány az internet, facebook segítségével?

Figyelt kérdés

Mert velem most ez történt. Egyszerűen nem is ismerjük egymást élőben, távol élünk egymástól, de egy kiírásomat látva bejelölt és később rámírt. Elkezdtünk dumálgatni, de kezdetben iszonyat bunkó, elutasító volt velem, míg szép fokozatosan, ahogy dumálgattunk hirtelen kezes báránnyá változott és onnantól kezdve csak a kettőnk közti szex lett a téma. Elkezdett küldözgetni nekem bugyis, melltartós képeket magáról és folyamatosan azon van, hogy magához láncoljon, megszerezzen magának egy dugás erejéig minimum, de néha már úgy érzem többet akar, amikor olyan célzásai vannak, hogy "mi jó pár lennénk, meg megyek hozzád lakni".

Ha nem lépek fel face-re hiányol, kapom az üzit, hogy hol vagyok már, hiányzom neki. A legdurvább az egészben, hogy én sosem keresem, de ő igen, mindig, alig,hogy fellépek máris rámír és azon van, hogy elcsábítson, érdeklődik felőlem, mit csinálok éppen, meg mit csinálhatnék vele, mert ő éppen most ujjazza magát és egyéb pikáns dolgok. Én még sosem tapasztaltam ilyen ragaszkodó lányt, pontosabban egyet igen, de ő tudta is hogyan nézek ki, ez a lány viszont nem látott még rólam képet, mert nem vagyok magammal megelégedve külsőre, inkább nem tettem ki. De amikor olyanokat ír, hogy akar engem és tudja, hogy én is akarom őt, meg arra céloz, hogy talizhatnánk és végigszexelhetnénk egy hetet együtt, akkor eléggé nehéz ellenállni neki, így mostanság igyekszem ritkábban fellépni, hogy eltudjam felejteni, mert ebből úgysem lehet semmi és én is tudom, hogy csak szórakozik velem a lány, hogy növelje az egóját vagy, mert csak unatkozik és bennem talált játszótársra. Az a gond, hogy nekem épp erre volt már szükségem régóta, hogy valaki ezt éreztesse velem, hogy én kellek neki és így tapadjon rám, ahogy ő teszi. Mindig rámír, nekem nem kell lépnem. EGyszer besértődött kicsit, úgy érezte én nekem nem hiányzik és akkor kicsit lelkiztünk, úgyhogy azóta már tudja, hogy kedvelem és emiatt tartok tőle csak még jobban fogok szívni a végén. Tudom dobni kéne és hagyni a fenébe, mert az ilyen könnyűvérű lányok csak játszanak a fiúkkal, akárkit megkaphat, a suliban is folyton udvarolgatnak neki. Valahogy véget szeretnék ennek vetni és mégsem tudok, mert jólesik a ragaszkodása röhejes módon még úgyis, hogy tudom csak szórakozik velem.


Inkább az érdekelne, hogy más is tapasztalt-e hasonlót és hogy végződött a sztori?



2012. jún. 17. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

kész röhej az egész élet....

Mi lenne ha letiltanád?

2012. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiírtad, hagyd a francba velem is kb. ez van csak én szerintem fiatalabb vagyok nálad...
2012. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt egy gyönyörű lánnyal csak én irogatom meg ilyenek. -> ma ő az egyik legjobb barátom :)
2012. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Velem is a hónapokban történik mindez! 22 éves srác vagyok tele mindenféle aggályokkal a lányokkal való tapasztalataim miatt. Úgy ahogyan írod, nekem is baromira megtetszett az, hogy alig kellett lépnem ő érte, de pont ez keltett bennem aggodalmat is, mert nem érzem azt, hogy küzdenem kellene érte...így már elég snasszos és valamiért nem is tudok megbízni benne igazán! Tanácsot tudok adni amit magam is látok ebben, hogy ha nagyon beleéled magad, tutira pofára esünk...Aztán Nekem is volna egy kérdésem, ha szabad élnem a lehetőséggel! Tőlem pénzt is kért a mai napon! Nem adtam neki, ugyebár tudom, hogy azt vissza többet nem kapnám... cserébe sem kérhetek semmit, vagy esetleg van valami ötletetek? Szexet ígért enélkül is, van-e valami más??
2012. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
ember...nehogy adj neki bármit is.!!!!!!! főleg pénzt ne.
2012. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 21:12


Igen, erre magam is rájöttem, hogy nem szabad túlzottan beleélni magunkat. Én azért i skerülöm, szándékosan nem lépek fel, de amint fellépek úgyis megtalál újra. Sőt, úgy vettem észre, még inkább tapad, minél jobban eltolom, annál jobban teper értem.


Igaz legutóbb már nem bírtam és nagyon kiadtam mindent, lehet, ha fellépek legközelebb már le is száll rólam?


Mondjuk még élőben nem kapott meg magának, csak neten. Ő bevallotta, hogy miindig megkapja amit akar és most engem akar!


Nem tudom, hülyén hangzik, de én már elgondolkoztam épp ma, hogy fizetné kis neki, hogy szexelhessek vele, mert már nagyon kívánom. Ügyes kiscsaj, tud csábítani. Lépésről lépésre és végül sakk-matt! Akkor fogok én nagyot koppanni szerintem, de még is olyna a lány nekem, mint valami drog, nem tudok nélküle meglenni. Két napja bírom, d eholnap szerintem fellépek, mert már hiányzik.

2012. jún. 17. 21:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Az én adatlapomat csak az ismerőseim láthatják... Senki másra nem tartozik amit oda kiírok.
2012. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 21:00


Nos igen, de most mások tapasztalatai érdekelnének, az én sztorimat már megtárgyaltuk a másik kérdésnél, csak kíváncsi vagyok másnak is volt-e hasonló csábítója a neten.

2012. jún. 17. 21:27
 9/20 anonim válasza:
65%
ebben az esetben a legegyszerűbb talizni vele megdugni és elfelejteni te is jól érzed magad meg ő is
2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
uh szivesen megismerném, kiváncsi vagyok, h engem be bírna-e forgatni...:D
2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!