Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előny vagy hátrány az lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány az lányok ha egy fiú nem bulizós típus és komoly kapcsolatot keres? 20-25 év közötti lányok válasza érdekel leginkább.

Figyelt kérdés

alkalmi kalad sem az én világom


Mit gondolsz egy ilyen fiúról?


2021. júl. 28. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ilyen férfi kellett

mindig is.

2021. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolsz egy ilyen fiúról?"


Összesen ennyi adat alapján nem lehet érdemi véleményt formálni senkiről sem, kérdező.

2021. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok 19 évesen. Nem járogatok bulikba, meg az alkalmik sem érdekelnek. Ezért is nem volt még senkim, nem volt nagyon így lehetőségem ismerkedni. De hát ilyen az élet, nem egészséges elkapkodni.

19/F

2021. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

"Összesen ennyi adat alapján nem lehet érdemi véleményt formálni senkiről sem, kérdező"

Hogyne lehetne? Ha van lány itt, akkor át gondolja, milyen pasit akarna. Olyat aki komolyat keres, vagy olyat aki bulizós, mindenkivel összejövős. Leirja azt a lány hogy előny, ha ilyet keres.


Komolyan, kB. Bármit kérdeznek a srácol mintha hirtelen lefagyna minden és lehetetlen lenne őket útbaigazítani és normálisan írni. Én hihetetlen módon, ha egy csaj írna, simán el tudnám dönteni, simán tudnék adni választ. De lehet csak én vagyok ennyire életképes.

2021. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
#4: hát én ezt baromira nem életképességnek, hanem inkább egybitességnek nevezném.
2021. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Azért bulizni szeressen, nagyon szeretem a zenét és a táncot.:)

Ha nem buliban, akkor munkában csatlakozzon, és legyen az előadótársam.:)

2021. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!