Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyiben befolyásolná az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben befolyásolná az ismerkedést az ha a fiúnak nem volt még barátnője és szűz 24 évesen?

Figyelt kérdés
19-24 éves lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról ha ismerkedés közben derül ez ki?
2022. jan. 6. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Velem eddig 2szer fordult elő az utóbbi két évben hogy rákérdeztek ismerkedéskor. Nem hazudtam. Mindketten kioffoltak. Pedig az egyikkel már majdnem jártunk is, de igy hogy megtudta, semmi előjel nélkül kioffolt. Ezzel azt érték el hogy legközelebb hazudni fogok.


19f

2022. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én szerintem nem mennék bele így kapcsolatba, mert saját tapasztalatom alapján egyrészt az első kapcsolat az esetek nagy részében arra való, hogy elkovessünk mindenféle hibát és azokból tanuljunk. Másrészt meg azért sem, mert több rossz tapasztalatom van olyan fiúkkal kapcsolatban, akikkel amúgy minden működött, csak úgy érezték, hogy nem tapasztaltak eleget és ezért nem akartak elkoteleződni.

De ezek csak a saját, személyes elképzeléseim, amik mindenkinél mások, saját előzetes élmények meg mindenféle más alapján.

Szerintem az őszinteség az mindenképp alap, a csúsztatások hosszútávon tuti nem működnek jól és ha az megvan és ezt normálisan tudod kommunikálni az biztos, hogy jó alap.

2022. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát a 24 már elég határsúroló.
2022. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az még semmi kérdező majd ha 30 leszel akkor lesz para.


30f/szűz

2022. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Én annak idején 21 évesen veszítettem el, de emlékszem előtte piszok nehéz volt ismerkedni. Bevallom aki csajjal én elveszítettem neki azt hazudtam már volt korábban barátnőm. Nekem akartam végigmenni több elutasításon csak emiatt.
2022. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hazudjatok, higgyétek el, senki nem fogja észrevenni, hogy szűzek vagyok.
2022. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Minek írsz ki kérdést, ha jelented és törölteted a válaszokat?

Ha ilyen kis csicska vagy, nem csodálom, hogy nincs és nem is lesz nőd, te incel.

2022. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!