Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 évesen már titkolni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen már titkolni kell randin ha sose volt barátnőm?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked mindenképp.
2020. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bandi! Sose lesz nőd, fogadd el.
2020. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen randin? Miután megtudja hogy a mekiben dolgozol, úgyse lesz randi.
2020. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azzal indítani egy első randin, ami valós vagy vélt hiányosság. Ha téged zavar, hogy nem volt nőd és mégis felhozod, egy ilyen sajnálkozós, panaszkodós irányba fog elmenni a beszélgetés.

El lehet ezt mondani, de megvan annak a helye és az ideje. Nem az első randin egy kávé mellett.

2020. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bandi, neked már mindegy. Ne randiról fantáziálj, hanem a gyógyulásra koncentrálj inkább.
2020. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Randi? Szép álmok, Omlós Szamár!
2020. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Normális férfi ÖRÖK ÉLETÉBEN titkolja a szexuális múltját egy nő előtt!

MINDENT!!!! Azt is, ha szűz, azt is ha nem az, azt is meddig volt, az, kivel vesztette el, hány nője volt eddig, kik voltak azok! SOHA ne mondj a múltadról SEMMIT egy nőnek!!!! SEMMIT!!!!

Visszaél ezzel az információval, ha kell ellened fordítja, ha kell megbánt vele, ha kell szakít veled miatta. Megkeresi közösségi oldalon és magához méri - ritka esetben csak mártírkodni fog, hogy az a nő jobb, mint Ő, de nagyobb a valószínűsége, hogy lefikázza, még nagyobb, hogy TÉGED fikáz le, hogy milyen igénytelen vagy, hogy csak ilyen nőd volt. És a végén még az is előfordulhat, hogy felveszi vele a kapcsolatot.

A szüzességedet főleg érdemes titkolni, mert ha elmondod azonnal incel-nek fog titulálni (miközben fogalma sincs a szó valós jelentésével).

A múltad a Tiéd és semmi köze hozzá senkinek. Később sem. Én 8 év házasság után árultam el pár dolgot részletesebben is a múltamból - amit addig is tudott, csak nem mindent részletét. Másfél évig agonizált miatta. Folyamatosan fikázott, baszogatott, majdnem ráment a házasságunk. Már épp költöztem volna, mikor rájött a lelkem, hogy olyan dolgokért, ami 2-3-4 évvel azelőtt történt mielőtt megismertem volna, nem vagyok köteles elszámolni felé és ilyen dolog miatt amúgy is tök fölösleges felrúgni egy addig kib@$zsott jól működő házasságot 2 egy húron pendülő ember között és felborítani 2 kigyerek életét is akik mindkét szülőhöz majdhogynem egyformán ragaszkodnak!

Titkold a múltad! És sose add ki!!!

2020. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Szerinted ki a bánat akarna olyan pasival együtt lenni, aki ilyen szinten egy rosszindulatú idegennek tekinti a "párját"? :DDDD

2020. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!