Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfinak kell fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak kell fizetni majdnem mindent, vagy inkább kb. fele-fele egy hetero párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy a kb. fele-fele a jó megoldás. A párom (a férfi fél) viszont ragaszkodik ahhoz, hogy majdnem mindent ő álljon, mert többet keres, de én ezáltal alárendelve, ingyenélőnek érzem magam és kényelmetlen.

2022. ápr. 16. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%

Életemben nem fizettem sehol!

32N

2022. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindent felesben, ha már egyszer egyenjogúság van.
2022. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

A férfi dolga fizetni!

Igazi úriember! Becsüld meg!

31/F

2022. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyesek miért hiszik ezt a ferfi dolgának. Később a kapcsolatban is dolgozik a nő is, lehet, hogy többet is keres, mint a ferfi, ezért nem ertem, hogy ha a nő is dolgozik, meg a férfi is, plusz egyenjogúság is van, akkor mégis mire fel kéne a pasinak fizetni mindig. Nálunk én keresek többet, én is szoktam fizetni, én is dolgozom, sőt, amikor összekerültünk, csak nekem volt autóm, azzal járt ő is. Én vagyok a nő, de mindjárt jönnek a pijjogók, akik szerint nem.
2022. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Mert a nő fog kiesni a munkábol a gyerekkel es mindig ő lesz tappenzen is javareszt es ő nem tud plusz orákat sem válallni stb


Ha egy ferfi mar az elején nem képes az altalában többszörös havi keresetéből nyujtani egy nőnek, az már szinte red flag.

2022. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
15, hehehe, nem minden nő akar kölyökkel vesződni, de am meg mehet gyesre meg tpre az apa is. Te logikád szerint gondolkodhatna úgy is a pasi, hogy ha a nő nem tud nyújtani a fizetéséből akkor red fleg. Plusz normáliséknál első randin a szaporulatot még talán nem tervezik
2022. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Szó sincs róla, hogy kell! Senkinek nem kell semmit. Neked nem kell fozetni, viszont nekem sem KELL járnom veled, ha nem fizetsz a randin! Egyenjoguság van! Eldonhetem kivel vagyok, és kovel nem! Eldonhetem, hogy mi alapján szelektálom a férfiakat!
2022. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17, ne legyél olyan nagyra a lábad közélvel, csomó nőnek ilyen v még jobb van a lába között, húgyvirág
2022. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!