Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan szándékai lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan szándékai lehetnek egy idősebb külföldi férfinak vagy csak ki akar használni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy külföldi férfit. 44 éves és évek óta Magyarországon él, viszont a munkája miatt sokszor utazik külföldre is. Az eddigi találkozásaink alapján nagyon szimpatikus, humoros, és lovagias is. A családom és a legjobb barátnőm szerint nem valószínű, hogy komoly szándékai vannak. Nekem eddig semmi jelét nem adta, hogy ne gondolná komolyan, de mégis csak két külön világ, amiben élünk. Én egy átlagos nő vagyok, átlagos munkával és élettel. Ő ezzel szemben sikeres, idősebb és tapasztaltabb is. Van esély, hogy komolyan vegyen vagy csak áltatom magam?


25N



2021. aug. 10. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagy köztetek a korkülönbség ezért minden elképzelhető. Az is lehet,hogy valahol kompenzálja a Te fiatal korod az Ő jobb anyagi helyzetét. Úgy gondolja,hogy jól tartja magát, anyagilag stabil, ezáltal megengedheti magának,hogy a fiatalabb korosztályban nézelődjön.

Mivel 25 éves vagy, a gyerekvállalással ráérsz, nincs veszítenivalód ha jobban megismered. Ne hallgass senki véleményére,csak találgatni lehet mit is gondol kettőtökről.

Az idő eldönti,hogy mit szeretne tőled. De akár rá is kérdezhetsz Tőle,hogy mit gondol kettőtök jövőjével kapcsolatban.

2021. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél tőle/vele?
2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keresd korodbelit
2021. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak azt lehet kihasznalni, aki hagyja magat. Ne utolag mondd ra, hogy kihasznalt, amikor mar ugyse szamit, es rajtad kivul mast nem is erdekel, hanem elobb legyel okos. De ott a nyilvanvalo kerdes, mit akarsz egy apad korabeli embertol?
2021. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elhalmoz, anyagilag is tamogat, segit, akkor elony. Persze csak ha tetszik is, mert sose eroltess magadra ronda ven pasit csak azert mert sok penze van. Hidd el utolag megalazonak erezned hogy ezt csinaltad magaddal.
2021. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Hogyan akarsz komolyat egy 20 évvel idősebbtől? APád lehetne. Te családalapítás előtt, ő meg utána áll.
2021. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne venne komolyan,csak a kora miatt?

Igazából a rövidebbet csak te húzhatod,hisz neki 44 évesen lesz

egy dögös 25 éves csaja,viszont te elvesztegeted az időt,mert

amíg vele leszel,nem lesz esélye másnak nálad.

Ha családot de főleg gyereket akarsz akkor azon ő már túl van.

Most még nem gond a 20 év,de húsz év múlva már inkább.

2021. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mért ne lehetne egy férfinek 45 évesen gyereke?
2021. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert remélhetőleg már van neki, és kb. 15 éves.

Értem én hogy a férfiak 45 évesen is simán lehetnek biológilag

apák,de majd nyugger lesz mikor a fia érettségizik?

Nem jó ha 20 évesen 65 éves az apád, vagy esetleg meg se éri az érettségid

szélsőséges esetben. A szülővé válás ideális ideje 25-35, utána meg előtte

is necces.

2021. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!