Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az inceleknek csak a geomaxxin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknek csak a geomaxxing az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

A looksmax semmit nem ért!!!

Európai fehér nő átnéz rajtam, nem vesz férfiszámba.


2022. márc. 31. 17:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

#10


Csak kínjában írta azt, semmi olyat nem biztonyítottak.


Az incelek lelkileg vakok.


Nem értik meg, hogy a nők az egészséges gondolkodású, magabiztos férfiakat szeretik. Mit lehetne szeretni egy önsajnáltatós, irigy, nőgyűlölő téveszméket terjesztő emberben?


Már milliószor leírtuk, hogy az inceleknek személyiségfejlesztés kellene.


Gagyi személyiséggel, ugyanott fog tartani az illető, mint Magyarországon. Sem Mexikóban, sem az USA-ban, sehol nem fogják ezt tolerálni. Esetleg valami nagyon alja nő, de még az sem biztos szerintem.

2022. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek meg a lúzer a szókészletében van az egy pszichopata bizonyítottan."


Kérem a tudományos cikket, ami ezt biZonYíTjA!

2022. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi ez a sz*r, de nagyon bullshit szagú - egy kontextusban a "fehér nőkkel", meg az ignorálással.
2022. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtatok azon, hogy a lúzer szót miért csak férfiakra használják? Szerintetek miért van ez? Nem gondoljátok, hogy részben már emiatt is az inceleknek van igazuk?
2022. márc. 31. 18:54
 15/38 A kérdező kommentje:

Pedig online beszélgetnek velem ázsiai és afrikai nők.


Akkor meg miért állítjátok, hogy nem állnak szóba hisz "sugárzik" a soraimból a "lúzerség" meg incelség??

2022. márc. 31. 18:55
 16/38 A kérdező kommentje:

Itt jól kivesézik, hogy kik és miért használják a "loser" szót.


[link]

2022. márc. 31. 18:58
 17/38 anonim ***** válasza:

15


Ez az online beszélgetés hogy néz ki? Van face cam is, vagy csak chateltek? Ha csak az utóbbi, miben vagy biztos hogy valóban nők azok azok, és nem mondjuk csalók? Még is a világ túl feléről van szó. Egyáltalán mikről beszélgettek?

2022. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"Elgondolkodtatok azon, hogy a lúzer szót miért csak férfiakra használják?"


Nőkre is használom, vannak lúzer nők is.


Egyébként meg mit kell ezen kibeszélni? A lúzer azt jelenti, hogy vesztes. Az incelek meg azok. Egy frusztrált társaság.


"Pedig online beszélgetnek velem ázsiai és afrikai nők."


Ezt mindenki meg tudja csinálni. Ki az, aki a neten nem talál külföldi beszélgetőpartnert? A kérdés inkább az, hogy lesz-e annál több.

2022. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

#15


Kérdező!


Nézd, én nem akarlak téged lúzernek elkönyvelni, én nem állítom, hogy te az vagy.


De az incelség = lúzerség, ezt szerintem nem kell magyarázni.


Távol álljon tőlem, hogy lenyomjalak, sőt, az lenne a jó, ha vinnéd valamire az életben.


De ha akarsz valaki lenni, az incel közösséget el kell felejteni. Márpedig ha incel vagy, akkor szerintem rossz úton jársz!


Ha külföldön ismerkedsz, ne úgy tedd, mint incel.


Persze azt teszel amit akarsz.

2022. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

19


Ez külső függvénye. Az inceleknek nincsenek vonzó vonásai. Ennyi. Igen, felszínes a világ de ezt eddig is tudtuk. Éppen ezért nem értem miért nem lehet az incelek álláspontját elfogadni.

2022. márc. 31. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!