Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnám meg életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Már több, mint három hónapja udvarolok egy lánynak. Online ismerkedtünk meg, rengeteget beszélgettünk és én igazából már ez alatt szerelmes lettem. Aztán elkezdtünk találkozgatni, viszont ezeket a személyes randikat én nagyon elszúrtam. Feszült, türelmetlen, sőt még talán erőszakos is voltam... Annyira arra fókuszáltam, hogy én mit akarok ettől az egésztől, hogy közben nem figyeltem rá.

Már sok hete nem találkoztunk, viszont a napi szintű online chat megmaradt. Többször hoztam fel a találkozót, aminek mindig "veszekedés" lett a vége, mert ő nem akarja. Amit persze valahol meg tudok érteni, ha őszinte vagyok magammal, de mégse engedtük el egymást. Ő sem tudja kijelenteni, hogy teljesen biztos abban, hogy nem szeretne tőlem semmit, ezért én is reménykedek, de így, hogy nem találkozunk igazából bizonyítani sem tudok neki, hogy nem vagyok olyan, mint gondolja. Egyszerűen csak vak és ostoba voltam.

Soha életemben nem voltam még ennyire szerelmes, nekem ő a legfontosabb, nem szeretném feladni. Persze, ha egyenesen megmondja, hogy hagyjuk egymást, soha többet nem akar velem beszélni, akkor nem zaklatnám, de amíg ez nem történik meg, és mással sem jön össze, én úgy vagyok vele, hogy még van esély.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Sikerült megoldani?

Én tényleg nem értem. Elszúrtam, de akkor miért nem szakította meg velem a kapcsolatot? Ha rákérdezek, azt mondja nem érez irántam semmit, meg hogy én ne várjak rá, de aztán mégis mindig arra lyukadunk ki, hogy még bármi lehet. Létezhet, hogy annyira kedves, annyira nem akar megbántani, hogy minden áldott nap órákat szán rám, hogy beszélgessünk, miközben tényleg nem jelentek neki semmit?


A gyűlölködő kommenteket mellőzhetnénk? Épp eleget szenvedek a hibáim miatt. Köszi.



2021. jún. 16. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

"nekem ő a legfontosabb, nem szeretném feladni."

ööö nem... neked te magad vagy a legfontosabb.

2021. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha egyszer már kijelentette, hogy nem akar tőled semmit, akkor az elég egyértelmű.


De van olyan, hogy beszélget veled, mert mégse érez irántad túl nagy ellenszenvet.


Én is voltam ilyen helyzetben 2014-2016-ig, hogy udvaroltam egy lány régi osztálytársamnak és akkor én nálam is sokszor volt, hogy gyakran magam alatt voltam, nem volt hangulatom, nem volt étvágyam sem sokáig, aztán jól elbeszélgettünk, de a találkozó kérésre mindig talált egy kitérő indokot, szóval maradt a facebook chat.

Aztán 2019 márciusában csak összehozta a sors, hogy találkozhassunk egymással egyszerű összefutásképpen és beszélgettünk a villamoson, aztán elköszönésszerűen lett egy pacsi és ennyi.

2021. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért? Csak simán hagynom kéne?
2021. jún. 16. 17:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez az 1-esnek szólt...
2021. jún. 16. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, simán hagynod kellene.
2021. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%
Ne hagyd! Akkor változtass, ha beszélget akkor még ott a remény valóban.
2021. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én így voltam, akkor az lett a megoldás, hogy azértnem megy, mert nem illünk össze. Szerelem van, de rossz ember iránt. És inkább vagy szerelmes egy elképzelt személybe,mi.t őbelé... ő teljesen más, mint amilyen.ek akarod, hogy legyen. Ezért is nem tud viszonozni.
2021. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha csak te gondolod, hogy életed szerelme?
2021. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8-as:

Nyílván ezt sose lehet igazán tudni... kapcsolatok tönkre mennek 5, 10, 20 év után is. Most ezt érzem. Benne megtaláltam mindent, amiről valaha álmodtam, soha nem éreztem még ilyet.

2021. jún. 16. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt a kommentedet, amit épp most írtál, ezt kéne vele is közölnöd és lehet még nagyon jól is esne neki.
2021. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!