Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány aktív like-otok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány aktív like-otok van a tinderen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 19:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

#30

"de akkor sem független tőlük, hiszen attól, hogy ő élőben ismerkedik, a másik fél még jó eséllyel teszi ezt a neten is"


Ezért van az, hogy manapság már élőben sincs értelme jóképű férfiakon kívül másoknak szép nőket leszólítani, mert "legrosszabb" esetben a csaj megkapja online, ami jár neki.

2022. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Van elég matchem, de ha rájuk írok(fiúként a csajokra)akkor szétválnak. Kb 50-ből 45 ször ez a forgatókönyv, maradék esetekben inkább csak nem reagálnak. Semmi gázosat nem írok csak nyilván felbosszantom őket hogy gyűjtemény részeként engedély nélkül írok
2022. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
32-es nem hiszem, hogy ez a baj. Sokan csak egotuningnak használják a tindert és nem is akarnak ismerkedni. Csak gyűjtik a hódolókat, hogy 5-6 évvel korábbi vagy szétfilterezett képeikre megkapják azt a figyelmet, amit a többéves, bepunnyadt kapcsolatukban már nem...
2022. márc. 19. 20:56
 34/47 anonim ***** válasza:

#33


Azért fura, hogy ezt pont te mondod. Látod a saját számaidat. A szándékaiad nem mondtad így én se tudom, de biztos vagyok benne a végén te döntötted el mit akarsz a másiktól. Nők valóban használják ego boostra, de ha befut egy jó biztos lehetsz benne nem rázzák le :). Magukat akarják beárazni ezért van, hogy akiket maguknál alacsonyabban levőknek gondolják match után egyből dobják, mert sérti őket, hogy egy ilyen alacsony szintű matchelni mert velük.

2022. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
34-én nem ego boostra használom. De nem állok szóba mindenkivel még én sem, pedig már öreg vagyok. Én normális kapcsolatra vágyom, amihez azért sok mindennek stimmelni kell. Mivel már öreg vagyok, nem sietek :)
2022. márc. 19. 21:02
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most csak a frusztráció beszél belőlem, de én úgy látom, hogy még ismerkedési szándék se kell, hogy a lányok megsértődjenek, amiért hozzájuk szólok. :D Sokszor nem tudom hova tenni azt a flegma stílust, amiben válaszolnak, ha egyáltalán válaszolnak és nem úgy tesznek, mintha nem hallották volna.
2022. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

#35


Ne is, mondtam a te számaid teljesen normális női számok, nem állt szándékomban semmi rosszat mondani. Amúgy képzelheted egy huszonéves lány milyen számokat tud hozni (akkor is ha ronda). 1 nagyságrenddel nagyobbak a like/match rate-jei a tiednél. Nem azért, mert neked kevesebb esélyed lenne bármiben is, egyszerűen Tindert több fiatal használja így nyilván náluk számok is mások, de százalékosan teljesen rendben vagy te is.

2022. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"Ez az aránytalanság csak akkor jöhet létre, ha sokkal több férfi van tinderen, mint nő."


Mert ez így is van, Tinder 75%-a férfiakból áll.

[link]

2022. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
37-ötletem sincs, hogy huszonévesek miért neten ismerkednek? Nincsenek már szórakozóhelyek, mint a régi szép időkben? Akkor még volt feelingje annak, hogy szombat este kiöltöztünk, aztán lehetett vadászni :)
2022. márc. 19. 21:12
 40/47 anonim ***** válasza:

#39


De persze, haverjaim is viszik/vitték haza sorban a nőket szórakozóhelyről (pont ugyanolyan könnyen, mint Tinderről). De online is megy, miért ne menne. Nők sokkal nagyobb halmazt tudnak lefedni. Butaság lenne nem kihasználni.

2022. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!