Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány aktív like-otok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány aktív like-otok van a tinderen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 19:00
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
hmm. 42 éves, átlagos nő vagyok. Fél év alatt 1120 like-om (nem kölcsönös), 50 matchem (nem írt), és 35 olyan matchem van, akikkel levelezek, vagy leveleztem (és még nem töröltem). Kapcsolat meg 0.
2022. márc. 19. 19:32
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Én unalmamban tesztelgettem is a Tindert...


Van egy régi barátom ő jóképű srác , van persze nála is jobb, de azért elég jóképű. Megkértem, had tegyem fel a képét.


Míg nekem több mint 1 év alatt 6 like lett, addig az övével heti szinten 4-5 like.


Feltettem egy nem kikent nem plázacica, egy természetes szépségű lányról is képet, napi 100+ like-om volt, és nem volt egy fiatal Jessica Alba vagy Megan fox

2022. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

#11


az 42 éves nőként egy nagyon erősen jó arány. Biztos , hogy nem nézhetsz ki sz**ärul.

2022. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ezek szerint nem :D
2022. márc. 19. 19:35
 15/47 anonim ***** válasza:
77%

#11


A számaid teljesen normális női számok (ettől még lehetsz szép/ronda/akármi). Más országokban is hasonlóak a tapasztalatok. Nők rendkívül válogatósak mégis sok a match. Átlag alatti férfiak esetén meg 0 vagy szerencse alapján esetleg 1-1 match lesz, bár ahogy látod sokszor az is véletlen és azonnali törléssel jár.


Az a fura, hogy nők meg vannak győződve róla, hogy a férfiak végigkúrják a fél világot Tinderen ők meg a kis szentek, akiknek alig csöppen valami, közben a valóság a szöges ellentéte ennek :), vagyis hogy pontos legyek a nagyon jóképű férfiak privilégiuma ez (barátaim között sok ilyen van, úgyhogy jómagam is látom ezt).

2022. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
de valahogy ezek a számok mégsem stimmelnek. Hiszen, akik nekem match-ek, azoknak én is az vagyok. Tehát a férfiaknak is kb ugyanez az arány kellene, hogy kijöjjön. Ez az aránytalanság csak akkor jöhet létre, ha sokkal több férfi van tinderen, mint nő. Ennek vajon mi az oka?
2022. márc. 19. 19:48
 17/47 anonim ***** válasza:
77%

#16


Nem, ez azért van, mert a nők jelentős része ugyanazokkal a (jóképű) férfiakkal matchel. Ezért mondtam korábban, hogy a felsőkategóriás férfiak viszik el a nők jelentős részét (gondolom ezen nincs semmi meglepő). Rondáknak 0 match van (saját magam tapasztalata). Átlagos vagy inkább picit afelettieknek meg elvétve 1-1.

2022. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
80%
Nők 80%-a férfiak felső 20%-át... Keresztbe matchelnek a jóképűek a nők 80%-ával, ennyi.
2022. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
én csak azokat nézem, akik már engem like-oltak. Nem hinném, hogy engem a felsőkategóriás pasik lájkolgatnak :) szerintem tök átlagos férfiak. Akiknek egy része nem is ír rám.
2022. márc. 19. 19:55
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem tök átlagos férfiak. Akiknek egy része nem is ír rám."


Igen, nők úgy gondolják nekik a külső nem számít és tök átlagosakkal matchelnek :). Azért nem ír rád, mert megteheti, van neki sok találata. Jóképű fasziknak nők is szoktak írni ezért nem fárasztja magát minden faszi azzal, hogy mindenkinek ír.

2022. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!