Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány aktív like-otok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány aktív like-otok van a tinderen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 19:00
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Én bizonyos szabályokat megtartok. Nem írok elsőként pasinak. Nem lájkolgatok pasikat csak úgy, nem hízlalom az egojukat. Aki nem ír, az úgy marad :) Aki eltűnik, az hagy menjen.
2022. márc. 19. 19:59
 22/47 anonim ***** válasza:

Nekem egész sok szokott lenni, de a fele nem ír vissza, a másik fele meg csak tőmondatokban. Pedig a sziamizunál fejlettebb a kommunikációs készségem. :D Szóval sokat nem ér a match.

Vagy az van, hogy külsőre tetszek nekik, de a többi csávónak jobb a szövege, vagy ezek nem is igazi profilok.

2022. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
22-es- ezek általános problémák a tinderrel. Sok ember csak egotuningra, unalmas kapcsolata felfrissítésére, kémkedésre, meg mittudoménmire használja.
2022. márc. 19. 20:14
 24/47 anonim ***** válasza:

Én 30/F a covid kezdetén regisztráltam pont 2 éve, fogalmam sincs, hány matchem volt, mert egy jelentős része már törlésre került, most 291 párt látok,de sokra nem megyek vele, mert a többség annyira nem fogott meg, hogy ráírjak, vagy beszélgettünk, aztán valamilyen okból vége szakadt a csevegésnek, vagy találkoztunk és aztán nem akartuk folytatni, majd mindketten lusták voltunk venni a fáradtságot, hogy töröljük a beszélgetést:D

Amúgy nem nézek ki rosszul meg hitelesítettem a profilom,h tényleg én vagyok rajta és főleg utazós képeket tettem ki,ahol a világ különböző tájain voltam, valszeg ezeknek köszönhető, hogy ha vettem a fáradtságot hogy huzogassam, akkor napi szinten 1-2 match azért összejött, néha aztán nagyon kiégtem benne és pár hónapig rá se néztem.

2022. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

#22


Jól nézel ki, használd ki ezt a lehetőséget. Gondolom nem panaszkodsz, hogy van nagy számú match, abból biztos összejön mindig valami. Kicsit irigykedem :). Te tapasztalatod is amúgy stimmel azzal a kevés publikus statisztikával, amit emberek megadnak (Tinder insights), match után a chat rate sem 100%, a randi meg végképp. Itt már nincs igazán jelentős eltérés nő-férfi viszonylatban *százalékosan*. Mennyiségben természetesen igen, nők sokkal több emberrel randiznak és fekszenek le, de mint mondtam, a nők ugyanazon férfiakon osztoznak jellemzően, ha randi/sexről van szó.

2022. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
24-es: csak akkor lesz valami, ha van benned egy elhatározás, hogy akarsz kapcsolatot és nem arra vársz, hogy valaki különleges befusson. Bár ki tudja, majd meglátjuk nekem hogy megy:D
2022. márc. 19. 20:24
 27/47 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy milyen sok match-em volt, nagyon kevés lánnyal jutottam el randiig. Amikor a beszélgetés kínkeserves, akkor én nem erőltetem.

Állítólag helyes vagyok, de dumában a kevésbé helyesek is lenyomnak. :D Nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. Meg őszintén szólva nem is érzem önazonosnak, hogy cirkuszi mutatványost alakítsak, ami egyáltalán nem az én műfajom. Úgy gondolom, hogy ha érdeklem a lányt, akkor lehetne kétoldalú az ismerkedés. Ha nem, akkor meg én nem erőszakolom rá magam senkire.

Hát pont itt a gond, hogy nem prezentálom elég ügyesen magam ahhoz, hogy 5 percen belül érdekes legyek. :D

2022. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
27-es: én a magam tapasztalataiból tudok csak nyilatkozni. Nekem az őszinte emberek a szimpatikusak, nem akik le akarnak nyűgözni. Az biztos, hogy mindig nyerő leszel egy nőnél, ha őszintén érdeklődő vagy, nem rohanod le, hanem érezteted, hogy érdeklődsz. Aki csak saját magáról tud írogatni, meg nagyzol, az felejtős.
2022. márc. 19. 20:36
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

#27


"Ahhoz képest, hogy milyen sok match-em volt, nagyon kevés lánnyal jutottam el randiig"


Ez rendben van, teljesen normális vagy (keress rá Tinder statistics-re, Tinder Data-ra vagy Tinder insights-ra, ha nem hiszel nekem)..


Nők jó, ha a match-ük felének visszaírnak, randira ennek töredékével mennek, sex meg annyi amennyi.

2022. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

28 Nem szeretem az általánosításokat, de tény, hogy az online világ abba az irányba mozdította a társkeresést, hogy sokkal több embert érhetünk el, mint amennyinek érdemben figyelmet tudunk szentelni. Egy ember megismerésére kevesebb idő és energia jut, tehát hamar ki kell tűnnie, ha szerencsével akar járni. Aki ebben jó, az profitál a tinderből és társaiból. Aki nem, annak nem muszáj ezeket használni, de akkor sem független tőlük, hiszen attól, hogy ő élőben ismerkedik, a másik fél még jó eséllyel teszi ezt a neten is. Kihat egymásra a kettő.

29 Én hiszek neked, csak arra akartam rávilágítani, hogy kellően extrovertált személyiség nélkül a jó külső is kevesebbet ér.

2022. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!