Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáltok arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltok arra, hogy valakinek köszöntök és ő csak mosolygással, szemkontaktussal viszonozza?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy. ez van. reagál rá. lehet, hogy épp nincs alkalma megszólalni, vagy nincs hangja. előfordulhat. engem különösebben nem zavar.
2010. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mér', nincs nyelve?

Ha nő, akkor nem próbálom megérteni.

Egy férfinek többé nem köszönök előre


De te valszeg lány vagy, ha ezt valami hátsó szándékkal gondolod, akkor rossz úton jársz.

2010. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy micsoda, ha nem tud megszólalni, akkor bunkó és kész.
2010. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18.20 milyen hátsó szándékkal kellene ezt gondolnom?
2010. szept. 13. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha valakinek nem köszönök az többségében azért van mert nem veszem észre. Anyum szokta mondani én csak a szemem síkjában látok XD (és mivel én 186 magas vagyok ezért kb a többségnél magasabba vagyok) szoval néha be be csúszik, hogy elmegyek emberek mellett csak úgy, egyszer a keresztanyám mellett mentem el köszönés nélkülXD

21F

2010. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem így szeretnéd felhívni magadra valaki figyelmét.

Vagy veled szemben követték ezt el, ugyanezért?

De lehet, hogy tévedek


Nem tudon, de mindenképp udvariatlanság

2010. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Velem történt meg az, hogy többen köszöntek, de igazából nincs kedvem már köszönni nekik, mert sokadjára látom őket aznap és ezért csak mosolyogtam, vagy fáradt voltam... úgyhogy szerintetek egyszerűen bunkónak gondolnak?
2010. szept. 13. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem volt h vki úgy köszönt h nagy komolyan felfelé mutatott hüvelykujjat mutatott. nah azóta is ezen röhögök h mennyire komolyan veszi magát a gyerek...
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!