Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taszító volt a viselkedése a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító volt a viselkedése a pasinak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Első estét töltöttük együtt egy sráccal. De ismertem már és normálisnak tűnt.

Amikor felvett a kocsijával, többször is rágyújtott, amivel nem volt baj, csak időnként félig lehúzott ablaknál kiköpött egy nagyot. Ezt többször is megtette. De nekem ez nagyon furcsa volt, az én környezetemben senki nem csinált ilyet. Állandóan szipogott is nagyokat, de ez valami allergia miatt volt. Nem tudom, lehet én vagyok túl kényes, de egy picit kiábrándító volt.

Az együtt töltött esténél szintén bunkóságnak tartottam, hogy sem előtte sem utána rám sem nézett, csak a célra koncentrált. És azóta sem beszéltünk.

Lehet már össze sem kellett volna jönnöm vele?

Másnak is rossz véleménye van a kocsiban történtekről?


2022. febr. 15. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akart fektetni.... Sikerült is többet nem fog keresni...
2022. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan tahó.
2022. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek van olyan nő akinek ez bejön?

Mielőtt írjátok, hogy nekem is bejött, nem. Nekem nem jött be. Csak már ismertem régebben és igen, nagyon visszataszító volt amit akkor tapasztaltam, de nem akartam azért lefújni az egész találkát, és nem egy szituáció alapján akartam megítélni. De azért is kérdeztem, mert ezek után nekem nincs kedvem vele együtt lenni.

És szerintetek a legtöbb nő emiatt visszautasította volna és el sem jutottak volna a szexig, leléptek volna ahogy tapasztalják?

2022. febr. 16. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!