Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Taszító az ha látszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító az ha látszik egy fiú viselkedésén hogy tapasztalatlan az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
20 feletti már.
2021. nov. 8. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelműen, mert akkor szinte biztos, hogy az általános emberi kapcsolatteremtési képességeit illetően is durva deficitekkel bír. Mármint akkor, hogy ha JÓL LÁTHATÓ, hogy "az ismerkedésben tapasztalatlan".
2021. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

Igen. Általában ez egy tized másodperc után kiderül egy fiúról, mivel már a megjelenése is tükrözi a tapasztalatlanságot.


Ő például tapasztalatlan és biztos, hogy az általános emberi kapcsolatteremtési képességeit illetően is durva deficitekkel bír:


[link]


Ő nem tapasztalatlan, csak félénk kicsit, ami aranyos:


[link]

2021. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
#2: na menj te a büdös francba. Ugyan mondd már el, hogy szerinted a második képen szereplő pasi testbeszédében mi utal bárminemű félénkségre. Mert én nem látok semmi ilyesmit, sőt, éppenséggel pont az ellenkezőjét.
2021. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

# 3 de nők ilyen kevés ésszel hogy vannak életben?


arra célzott a kettes (elég bénán), hogy ha jól néz ki, akkor az se baj, ha félénk

2021. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem taszító, de nem is fog tudni megfogni semmivel ha nem tud gördülékenyen, normálisan kommunikálni, beszélgetni.
2021. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem taszító, már 20 évesen is az volt
2021. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
A barátom is az volt (és én is), meg is beszéltük az első randin, hogy nem sokszor csináltunk ilyet ezelőtt, pedig 20 felett jártunk mindketten. Ettől függetlenül azóta is együtt vagyunk. Ha kölcsönös a szimpátia és jól kijövünk, akkor pont lexarom, hogy korábban kivel mit csinált, mennyi tapasztalata van.
2021. nov. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez sosem volt taszító. Kérdés az, hogy az első lépések után mennyire tud nyitott lenni, mert ha nem, akkor több energiát nem feccolok bele, mert akkor már ott tartunk hogy énáltalam lesz működőképes a kapcsolat és ő nem tesz bele semmit.
2021. nov. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

menj el prostizni védekezz mindent csak gumiban és ennyi.

sajna a nők mostanság de lehet mindig ilyenek voltak nagyon el vannak szállva maguktól. Átlagosként esélytelen még egy átlagos nővel is össze jönni. Minden nő olyan pasira vár,vágy mint a 2-es link ha nem ilyen vagy vagy jobb akkor max ha pénzes vagy lehet nőd.

Vagy jól keresel nem vagy milliomos de jól keresel mellé papucs vagy.

2021. nov. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
56%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy egy ilyen illető mégis hogyan váljon tapasztalttá, ha a tapasztalatlansága miatt mindenki elutasítja?
2021. nov. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!