Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taszító volt a viselkedése a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító volt a viselkedése a pasinak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Első estét töltöttük együtt egy sráccal. De ismertem már és normálisnak tűnt.

Amikor felvett a kocsijával, többször is rágyújtott, amivel nem volt baj, csak időnként félig lehúzott ablaknál kiköpött egy nagyot. Ezt többször is megtette. De nekem ez nagyon furcsa volt, az én környezetemben senki nem csinált ilyet. Állandóan szipogott is nagyokat, de ez valami allergia miatt volt. Nem tudom, lehet én vagyok túl kényes, de egy picit kiábrándító volt.

Az együtt töltött esténél szintén bunkóságnak tartottam, hogy sem előtte sem utána rám sem nézett, csak a célra koncentrált. És azóta sem beszéltünk.

Lehet már össze sem kellett volna jönnöm vele?

Másnak is rossz véleménye van a kocsiban történtekről?


2022. febr. 15. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Oké, jó pár kérdés felmerül...

- Mégis, mi alapján tűnt normálisnak?

- Ha ennyire nem jött be már a kocsikázáskor sem, mégis miért feküdtél le vele?

- Ha ennyire lenézed, akkor ugye magad is, hogy ilyen sráccal feküdtél le?

- Ha csak a célra használt, értelemszerűen te is ennyire tartod csak magad, ugye?

2022. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Én kedveltem. Ez picit kiábrándító volt, de én arra alapoztam hogy már ismertem és soha nem volt ilyen hülye, csak most egyszer. Nem akartam egyszeri viselkedés alapján megítélni.
2022. febr. 15. 11:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra több szempontból is aggályos. Be sem szállok olyan autóba, amiben egyrészt vezetés közben dohányzik, másrészt egyáltalán zárt térben dohányzik valaki. Az ablakon kiköpködés nem csak furcsa, hanem undorító is. Akármennyire is kedvelek valakit, ha így viselkedik a randin biztos nem jut el a szexig. Neked kell eldönteni, hogy ez megfelel-e így. Nem ő lenne az első türhő ember, aki kapcsolatban él.
2022. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát fúj.
2022. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Focista volt?
2022. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is dohányzunk. Én más mellett rá se gyújtok, megtisztelem ennyivel, hogy ne kelljen szagolnia. A kocsi az cigi szempontjából tabu. Sose gyújtunk rá benne. Nem csak azért mert büdös lesz, hanem azért mert balesetveszélyes. Ez a kocsiból kiköpködés ez a halálom.

Szexhez kanyarodva, ha az első alkalmat nálam valaki így vezeti fel, akkor már első alkalom sincsen.

2022. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt az Iqos cigit szívta.
2022. febr. 15. 13:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam majdnem visszajött az ebéd.
2022. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen celra koncentralt?
2022. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szexre.
2022. febr. 15. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!