Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nagyon vékony lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyon vékony lányokkal randiznátok/járnátok?

Figyelt kérdés

Ha nincs nagy melle és feneke a lánynak,és az arca kb. szimpatikus, nem a legszebb de nem csúnya. Nyilván sokat számít a belső stb. de sokszor mégis a külső a döntő... Illetve a kevés smink tetszik-e nektek?


Elsősorban a 20-30 közötti korosztályt kérdezem. :)



2022. febr. 8. 20:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mi a bajod, nem vagyok pali, nem értem mi bajod van, tini nem vagyok, 20 vagyok és nem vagyok buta
2022. febr. 8. 21:40
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mert pl.: a hajlékony lábfejük imádnivalóóan szép szokott lenni.
2022. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igazából kérdezte pár ember miért lett új fiókom, a régi jelszavát elfejtettem és kb. Látom hogy miért. Jó sok troll van itt meg ilyenek, mert mindenki anonim, de én tényleg igazi kérdést tettem fel, főleg , hogy nem egy eget rengető hülyeség, sok hasonló kérdés ugyan volt már a témában de na én megakadtak tudni magamnak. Nem értem minek kell ez a rosszindulat.
2022. febr. 8. 21:44
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs melle es feneke, akkor nem.

En azt szeretem ha van mit fogni rajta

2022. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha más tulajdonságai miatt is bejön, akkor természetesen! :)
2022. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

“kamú kérdés.. Pali a kérdező.“


Ha ilyen hülye vagy, meg is érdemled. Lányok itt max a Leszbikusságban vannak, azok legalább tényleg azok és jól is néznek ki.😅

2022. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom azt kategórikusan, hogy nem, de ha csak szigorúan a külsőt nézzük, akkor inkább preferálom, ha egy nőnek van feneke és melle. Nem kell, hogy nagy legyen, de pl. a fenék az pont olyan, hogy lehet érte tenni, hogy formás legyen.

Nekem az sem tetszik, amikor valakinek formátlan, vékony lábai vannak, meg puha, húsos vékony karjai, csontos vállakkal. Hozzá kell tennem, sportoló vagyok és rengeteg sportoló közt meg is fordulok, ahhoz vagyok szokva, hogy az ember törődik a testével, szóval az én véleményemet úgy vedd figyelembe, hogy ezt beleszámítod.

2022. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.A lábaim és a kezeim nem nagyon véknyak, mármint normalisak,van izomzat, nem vagyok nagy sportoló,de egy kevés van :D. A vékonysagomban inkább az az eltaszito, kirívó hogy eléggé kiállnak a bordaim de az se kórosan, ilyen a felépítéssem, de na zavar a bikini XD emiatt.
2022. febr. 9. 06:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!