Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nagyon vékony lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyon vékony lányokkal randiznátok/járnátok?

Figyelt kérdés

Ha nincs nagy melle és feneke a lánynak,és az arca kb. szimpatikus, nem a legszebb de nem csúnya. Nyilván sokat számít a belső stb. de sokszor mégis a külső a döntő... Illetve a kevés smink tetszik-e nektek?


Elsősorban a 20-30 közötti korosztályt kérdezem. :)



2022. febr. 8. 20:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Nekem kimondottan bejönnek a vékony lányok. Ellenben a telt nem, tehát nálam biztos nem az alakod miatt buknál el. Nincs bajom a kis mellel és fenékkel sem, mitöbb jobban is tetszik, mint a nagyobb. Lehet az arányossághoz is köze van. Azért megjegyezném, hogy nem csak jómagam gondolom így, baráti körből sem és sok lány (nagyon vékony), aki tetszik, többnyire van barátjuk is 😥

Szóval nem hiszem, hogy annyira lenne szégyellnivalód az alakoddal kapcsolatban. A végső választást még ha valakinek nagyon is fontos, nem feltétlen az alak dönti el. Lehet eddig csak nem találtad meg a megfelelő fiút.

2022. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem csak az a döntő. Azon nem lepedőm meg ha nem igazán illetunk össze és keresett egy nagyobb mellű lányt stb., de akikkel elég jól kijöttem és elméletileg visszonoztak a szimpátiát, és nagyon értelmesen eltudtunk beszélgetni stb... És mégis amint jött egy olyan lány, átcsaptak oda. Egy srác egyszer mesélte hogy ilyen olyan bunkó volt az exe és mégis vele volt mert melles volt 😅🤣
2022. febr. 8. 20:50
 13/28 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánatot kérek azoktól akik privátban irtak, láttam de nem tudok válaszolni,mert 15 percenként egy üzenetet írhatók mivel friss a fiókom, a régi jelszavát sajnos elfejtettem 😅
2022. febr. 8. 20:55
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Haha. Ez aranyos 😀
2022. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊, hát na ha most senki sem bunkó volt se itt se privátban, segíteni próbálnak illetve megbeszélni stb. Valahogy szerettem volna jelezni, hogy miért nem reagálok 😄
2022. febr. 8. 21:09
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
vörös vagy?
2022. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vörös 🤣, barna a hajam, sötét barna.
2022. febr. 8. 21:29
 18/28 anonim ***** válasza:
19%
kamú kérdés.. Pali a kérdező.
2022. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Tessék? Nem kamu a kérdés... Nem tudom milyen pali van vmi történik ... Attól hogy új fiókom lett pár napja, nem azt jelenti hogy az a személy lehetek akire gyanakszik.
2022. febr. 8. 21:38
 20/28 anonim ***** válasza:
55%

18# Pedig olyan meggyőzően produkálta a naiv butácska, tini kislányt, hogy már szinte elhittem.


*adok egy pofont magamnak*


"Ébresztő, ez a gyakori!"

2022. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!