Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok nagyon vékony lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyon vékony lányokkal randiznátok/járnátok?

Figyelt kérdés

Ha nincs nagy melle és feneke a lánynak,és az arca kb. szimpatikus, nem a legszebb de nem csúnya. Nyilván sokat számít a belső stb. de sokszor mégis a külső a döntő... Illetve a kevés smink tetszik-e nektek?


Elsősorban a 20-30 közötti korosztályt kérdezem. :)



2022. febr. 8. 20:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
25 c.f igen és 6 gyermekkel ajándékoznám meg.
2022. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
1 es vagyok .le maradt:🌭🌭🌭🌭👌👌👌
2022. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az igen 🤣 jó sokkal
2022. febr. 8. 20:05
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Vicceltem csak!😆
2022. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha helyes arcra, és nem kórosan sovàny (<40kiló, 158+ centi mellé), akkor simàn.


32//F

2022. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
én nem, nekem nem jön be, amikor egy nőnek se melle, se feneke
2022. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nem vagyok abban a helyzetben, hogy összejöjjek bárkivel is, de szerintem igen.

Sosem érdekelt sem a fenék sem az, hogy mekkora valakinek a melle. Nekem ez a téma eleve mindig is egy külső nyomás volt (másoknak fontos és sokan hangoztatják) 25f

2022. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, járnék. Küllem dolgában számomra az arc a meghatározó. Volt már pici mellel rendelkező barátnőm. Kifejezetten kedvelem a kérdésben megnevezett nőtípust. Főleg ha intelligencia, jó humor és kedvesség társul hozzá. 30/F
2022. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Hát én 178 +/- cm vagyok és csak 54kg. Annyira nem nézek ki vékonynak de kelenne egy kicsit több kg erre a magasságra... És hát nem igazán van mellem se fenekem...Arcra azt mondták hogy nagyon szép vagyok,(nyilván szubjektív :D) Belsőre is szimpatikus voltam, meg lehet velem értelmesen beszélgetni de valahogy mégis a nagyobb mellű és fenéku lányokat választották azok a srácok akikkel beszélgettem vagy esetleg alakult is vmi... És ezért elgondolkodtató számomra hogy lehet ez a nagy mínuszom
2022. febr. 8. 20:28
 10/28 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy én jól érzem magam a saját bőrömben,meg ilyenek,de nem igazán sikeres vagyok a randizás terén és ezért gondoltam,a soványsagomra. :D

Ja és 20/l

2022. febr. 8. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!