Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok és még semmin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és még semmin sem estem túl! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Még pasim se volt , nem is csókolóztam se semmit. Pedig én igenis akarok pasit de nem találok . Pedig nem vagyok ronda vékony hosszú barna haj barna szem.
2010. szept. 10. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék neki.. én most 16éves vagyok (fiu) és én inkább lenék együtt ilyen csajjal, mint olyannal aki 1évesen *urváskodik-.- .Emiatt meg ne aggódj!:) ne akarj túlesni rajta! majd eljön az ideje a lényeg hogy olyannal essél túl akit szeretsz+ő is szeret téged., jah és mellékesen többet ér az a 20éves csaj aki még nem szexelt, mint az, aki 14éves és naponta váltogatja a szexpartnereit.

16/F (Victoryus)

2010. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz,hogy 17 voltam? :) Vagyis 18 leszek novemberben és egészen pontosan 4 hete történt..

Azért mert nem vonzott,nem éreztem azt hogy feltétlenül ki kéne próbálnom,nem akartam csak úgy akárkivel,ez van,eddig vártam vele.Nem bántam meg.Azt meg igen,hogy az első csókomra rá 24 órára már orálisan kényeztettem és rá +6 óra múlva már le is feküdtem a sráccal.Amilyen sokat vártam egy csókkal,annyira elhamarkodtam mindent mást.De akkor se bánom hogy nem smároltam akárkivel és nem is jöttem össze senkivel. :) Az a gáz,hogy ma már ciki ha valaki 15 évesen nem smárolt és szűz még.

2010. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ő még annyira nemis gázos..

de a mi sulinkba a kis hugyos 11-12 éves szerelmi gondban szenved:DDD

2010. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14 évesen még babáznod kellene
2010. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én 16 éves fiú vok... és nekem sem volt semmi ilyesmim, én is szeretnék nagyon.. végre valakit szeretni igazán...de sajnos még nem volta alkalmam..., és tuti hogy nem azért nincs mert hogy csúnya vagy... hanem csak nem volt alkalmad... majd lesz... hidd el... én is próbálgatok ismerkedni háta... eddig kevés sikerrel... szóval mindig csak kedvelnek de nem tetszem úgy nekik.. pedig azt mondják hogy nem vagyok csúnya...sőt ink. helyes..., szóval csak annyit tudok mondani hogy majd csak lesz... ismerkedj... :), és biztos vagyok benne hogy megtalálod az igazid...:) (ne légy visszahúzódó, ak. tuti lesz...:) )

rem. tudtam segíteni, és sok sikert a továbbiakban... :) ne légy e miatt bánatos még rajtunk kívül sokan vannak így... és majd az idő össze hoz "minket"... :)

2010. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!