Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondoljak? Az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak? Az első randi jol sikerült! Nagyon jol éreztük magunkat ketten eggyütt de azota se találkoztunk . Akkor meg mire volt jo a találka? A másodikra már el sem jött . Gáz ha egy nő küld, , sms, , -t a pasinak? Én bele estem de nagyon .

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 11:58
 1/5 anonim válasza:

Háááááát.....

Nem hiszem,hogy okos dolog ha ezek után írsz neki,de mivel beleestél és egy szerelmes nőnek úgysem lehet beszélni írj neki és kérdezd meg tőle,hogy miért nem keresett az utolsó randi óta.Mondd neki,hogy ha nem akar tőled semmit,akkor tisztázza most és legyen férfi!

2009. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki. Nekem is volt már olyan, h találkoztam egy csajjal és ő azt hitte, h milyen jól sikerült a randi. Én meg az első pillanattól tudtam, h nekem nem fog kelleni ez a lány. De ha már ott voltunk egymásnak egész délutánra, akkor mondtam, h miért ne érezzem jól magam. Utána a csaj még zaklatott egy kicsit, de végül feladta! Jah és megkaptam, h bunkó szemét vagyok :D
2009. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd. nyilván nem érdekled eléggé
2009. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nehogy rá küldj egy sms-t, mert annál jobban fog fájni, ha nem válaszol rá. Nekem az első 2 randi volt meg és a harmadikra nem jött el, de valószínű csak tettette, hogy jól érezte magát, és én is bánom, hogy két hét után küldtem neki egy sms-t, amire persze semmit nem reagált.Ne fuss utána, mert nem éri meg még jobban csalódni. 27L
2009. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszike .De még várok hátha valami különös történik .Türelmes vagyok .Valamit érzek és ezért teszem.Amugy én nem vagyok egy pasis tipus .De mivel ő szurt ki engem ezért most szenvednem kell ugy látszik .De se baj nem adom fel harcolok .Vagy vesztes vagy győztesként kerülök ki .Na szép napot .
2010. jan. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!