Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok és még semmin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és még semmin sem estem túl! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Még pasim se volt , nem is csókolóztam se semmit. Pedig én igenis akarok pasit de nem találok . Pedig nem vagyok ronda vékony hosszú barna haj barna szem.
2010. szept. 10. 20:32
1 2
 1/15 bumbi02 ***** válasza:
78%
ugy lehet ez h még csak 14 vagy... kérdésedben a válasz.. nem feltétlen vagy vele elkésve...
2010. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csá Zoli vagyok
2010. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen volt az első barátom, és ahogy visszaemlékszem a gimis osztályomból akkor a 20 lányból csak 5 járt éppen valakivel. Bár a mai fiatalok... :S Na de én azt mondom, hogy ne parázz, teljesen felesleges! Majd jön, amikor jönnie kell ;)

21/L

2010. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Na, mondok Neked valamit.17 éves vagyok és 3 hete csókolóztam először,aztán hirtelen le is feküdtem a sráccal is,szóval akkor történt az első szájra puszi,az első csók és az első orálisan kielégítésem,és az első szex.14 éves vagy,ne csináld már ezt,hogy Te is abban élsz,hogy ez gáz.

Ráadásul én meg is bántam az egészet,de mindegy már.Azóta nem is vagyok együtt a sráccal,sőt akkor se,csak barátok voltunk,csak elragadott minket a hév.Ne siesd el egyiket se.

17/L

2010. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ez mennyire komoly, hogy a sok 14-15 éves azt hiszi, hogy le van maradva valamiről? Vagy csak az a pár idióta, aki szerint de, azok találják meg az oldalt?
2010. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Úgy, hogy normális vagy...
2010. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy 14 évesnek miért gond az, ha nem csókolózott és nem szexelt még? Jóég, normális tini vagy, fogadd el. Ráérsz még a csókkal. 15 évesen csókolóztam először, már majdnem 18 vagyok, volt egy 9 hónapos kapcsolatom mégsem feküdtem le a sráccal. Tehát nem sokkal járok előrébb mint te, mégsem érzem cikinek.
2010. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz. Elhiszem, hogy nem vagy "ronda", csak még fiatal. Ráérsz még... :)

Én pl. 21 évesen vesztettem el. És nem bántam meg, hogy eddig vártam.

21/L

2010. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dobj egy privit, hátha bejössz:)


17f

2010. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
én 13 évesen csókolóztam először, de lefeküdni?? dehogy. egyébként igen, az már gázos ha valaki 17 évesen csókolózott először, de 14 évesen?? 3 év alatt sokminden történhet:D
2010. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!