Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha teljesen bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha teljesen bele estem 1 lányba?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiú vagyok aki teljesen bele esett egy 15 éves lányba.Tavaly kezdődött az egész.Megláttam őt a balaton partján és szerelem volt első látásra.Tavaly nem mertem megszólítani mert félénk voltam.De agusztus vége felé elmentem vele meg pár haverjával fürdeni a partra és ott volt még a bátya is.Aztán vége lett a nyárnak és december környékén felvettem vele a kapcsolatot.Dumáltam vele msn-nen és 1 kis idő után megkérdeztem tőle,hogy bejövök e neki.Ő azt mondta,hogy nem.Utána már nem is beszéltem vele msn-nen csak a balatonnon találkoztunk.A balatonnon láttam őt először mióta beszéltem vele msn-nen.Eltelt pár nap és egyik nap lejött a strandra futni én pedig utána mentem.Dumáltunk 1 kicsit fürödtünk aztán haza ment.A következő napokban nem nagyon beszéltem vele csak köszöntem neki.Aztán utolsó előtti nap el akartam hívni fagyizni de nem mertem oda menni hozzá és anyám oda ment az ő anyához,hogy elvihetem fagyizni.Az anya azt mondta,hogy kérdezzem meg a lányától.A csaj azt mondta,hogy nem akar most fagyizni.Másnap jöttek le a partra és köszöntem nekik de a csaj nem köszönt vissza.Kicsit félénk.Előző nap pedig amikor mentem haza a bátya mondta nekem,hogy ne adjam fel a harcot mert előbb-utóbb be adja a derekát.Meg azt is mondta,hogy nem tudom milyen fába vágtam a fejszémet.Ez a lány nekem nagyon fontos.Bármit meg tennék érte.Lehet,hogy hülyén hangzik de nagyon szeretem.KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK.
2010. júl. 12. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
már bocsi, de szerintem ez felejtős :S oké, hogy félénk, én is az vagyok, de ha meghívna fagyizni a kiszemeltem, biztos nem mondanék neki nemet. a bátyja meg nem hiszem, hogy tud az érzéseiről. vagyis én pont nem neki mondom el a dolgaimat... szerintem az is csak beszél a levegőbe, miközben semmit nem tud.
2010. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a bátyja csak tanácsot adott mint fiú a fiúnak, mert lehet látta rajtad hogy egészen kétségbe estél. de am sztem is vagy felejtsd el a csajt, vagy ha nem bírod akk próbálkozz még de akkor két eshetőségre készülj fel: vagy beadja a derekát, vagy elküld a p*csába de tényleg nagyon durván, ami rettenetesen fog fájni.

mérlegelj melyik éri meg, bevállalod-e a hatalmas fájdalmat az esetleges(minimális:/) eséllyel bíró győzelemért. merthát annál nincs rosszabb mikor az bánt meg akit a legjobban imádsz:S

2010. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na nee...ez most komoly? a csaj (ha jól számolok) 3x lekoppintott. Ez még tényleg nem egyértelmű neked?Akkor hadd egyszerűsítsem: NEM JÖSSZ BE NEKI.
2010. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallod..nem akarlak lelombozni, de ebből a mondatból: "Dumáltam vele msn-nen és 1 kis idő után megkérdeztem tőle,hogy bejövök e neki.Ő azt mondta,hogy nem." minden világos. És azóta te nem tettél, illetve nem történt köztetek semmi olyan különleges dolog ami a helyzeten változtatott volna (pl. ha a csaj fuldokolt volna a balatonba te meg kimented akkor már lehethogy a tiéd lenne :D ). De...még ne add fel, de sztem ha a csaj már kimondta h NEM akkor nem sok esélyed van nála. :S
2010. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, lehet, hogy épp most jött ki egy kapcsolatból, és fél. Lehet ézért mondta, neked a báttya, hogy Ne add fel !!! Én is ezt mondom, lehet, hogy nem tetszel neki, de próbálj mindent megtenni, ha belém nagyon szerelmes lenne egy fiú, én megpróbálnám vele, hátha ő is megpróbálja :)
2010. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

bármennyire is szereted sztem hagyd békén mert ha eddig nem kellettél neki ez után sem fogsz. próbáld meg elfelejteni. lehet hogy nehéz de az élet megy tovább.

remélem hamar fog menni.:D

2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Boros Ricsi válasza:
Figyelj ugyanígy voltam 2 nappal ezelőtt éjszaka Balatonon Csopakon 1 lánnyal csak én mikor megláttam beleszerettem meg odahívtam a barátnőjével magamhoz és nagyon jó volt vele aznap este ( neked is ezt keleett volna tenned) pedig én se vagyk az a kifejezett merész srác. De mégis odamertem menni hozzá mert mikor megláttam beleszerettem és nem a szépszexi külsejéért hanem a kétszép szeme meg a mosolya tetszett meg nagyon. Mindenki azt mondta ilyen nemlétezik hogy szerelem első látásra de mások véleménye nemérdekel csak az érzélseimre és a szívemre hallgatok. Ráadásul most megpróbálom minél többször látni lemegyek hozzá igaz sokba kerül ez nekem meg csak 16 éves vagyok de minden pénzem az utiköltségre fog menni...Ajánlom keresd fel a csajt a balcsin és beszélj vele ha igazán szereted hallgass rám és cselekedj.;)
2014. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!