Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen beleestem egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleestem egy lányba. Neki van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szerelmes vagyok egy lányba. Én 17 éves vagyok ő 16. De az a baj, hogy van egy 17 éves barátja már majdnem 10 hónapja. Én nem bírom ki már nélküle hiszen kb 2 éve imádom őt ha nem több. Többször rákérdeztem már, hogy nem-e akar velem járni, de mindig nemet mondott, mert szereti a pasiját. Én egy kicsit vékonyka vagyok szal elvenni a csajszit nem akarom erőszakkal, mert a pasija tuti összeverne. Rengetegszer álmodtam már vele. Masztizás közben is mindig rá gondolok. 1x megfordult már a fejemben az is hogy elmegyek hozzá az egyik éjjel és magamévá teszem, de tudom NAGYON HÜLYE ÖTLET!!! De egyszerűen nem bírom ki nélküle. Mit ajánlotok? Ők viszont sokszor veszekedtek már, 1x szét is mentek, de csak 1 hétre kb. Van esélyem?
2008. júl. 23. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy leirtad szerintem nincs esélyed, szóval az lenne a legjobb ha szép lassan megpróbálnád kiverni a fejedből.
2008. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van barátja és szereti is és nem-et is mondott,nem sok esélyt látok.

El kellene felejtened,és keresni egy olyan lányt,aki nem szerelmes éppen és barátja sincs,olyat,aki viszonozná az érzéseidet.

2008. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne lovalld bele magad egy fájó szerelembe - lehet, csak a testi vágyaidat dédelgeted addig, míg szerelemnek hiszed.
2008. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Többször megpróbáltam már elfelejteni, de nem ment. Ilyet ne is írjatok, mert nem tudok megcsinálni :(

Amúgy meg a szomszédom és minden nap látom és jóban vagyunk. Az én ablakom pont az ő ablakával van szembe, és bevallom őszintén szoktam őt figyelni. Már párszor láttam meztelenül is. Tudom idióta vagyok, de ez van :((((((((

2008. júl. 23. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el... voltam már párszor nagyon szerelmes és eddig mindegyikből sikerült kiszeretni...

Ne fojtasd így mert ennek depresszió lesz a vége.

És határozd el magad ... azzal kezdődik a felejetés.

2008. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De így csak magadnak okozol még nagyobb fájdalmat.Neki van párja,akit szeret,téged elutasított többször,gondolkozz,tudom ilyenkor azt lehet a legkevésbé...de mégis.Ez egy egyoldalú szerelem(vágy) a részedről.Minek kínzod magad?Az,hogy látod őt mindennap,mert szomszédok is vagytok az épp elég,de ha folyton őt lesed az ablakon keresztül is még pluszban,így valóban nem lesz egyszerű elfelejtened.Ennek semmi értelme így.De te döntöd el,szenvedsz tovább vagy megpróbálsz ezen,ha nagyon fáj is túllépni valahogy...
2008. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz ha felébredsz és elfelejted!
2008. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor valakit akkor szeretsz a legjobban.ha hagyod őt elmenni.
2008. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy másik csajt...
2008. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!