Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfinak kell fizetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak kell fizetni az első randin?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 21:19
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#15


Szóval szerinted ostoba egy olyan nő, akit úgy jön velem össze, hogy nem fizetek egy fillért sem a randin? Ez nem azokról nőkről mondd el valamit, hanem rólad.

2022. febr. 7. 12:35
 32/39 A kérdező kommentje:
*aki
2022. febr. 7. 12:36
 33/39 anonim ***** válasza:
68%
31, na jó, dehát a hajadat elrendezed, úgy, mint mi, választasz valami megfelelő ruhát, mint mi, összekészíted azokat a dolgokat, amik kellhetnek,mint mi, fogat mosol,mint mi, meg minden eshetőségre készen esetleg mást is, mint mi, körmöt rendezel, mint mi, cipőt pucolsz, mint mi, ez majdnem annyi, mint mi nők, amit csinálunk, csak mi még van, hogy sminkelünk hozzá.
2022. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33-Nálam ezek alap dolgok akkor is, ha nem randizom :D
2022. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj már, kérdező!


Van egy javaslatom, csak hogy rövidre zárjuk ezt a témát. Ha randira mész, írj rám. Megadod a számlaszámod és én utalok neked egy ezrest, hogy tudj venni szerencsétlen lánynak egy sportszeletet.

2022. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34, jovanna, de az a lényeg, hogy mindkét nem igyekszik kihozni magából a maximumot
2022. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ostoba az a nő, kedves kérdező! Te pedig nem vagy férfi, csak hím.
2022. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
53%
Ez már a sokadik hasonló kérdésed, ahol kifejtheted a nők iránti megvetésedet. Elmondanám, hogy minket ez egyáltalán nem érdekel és nem hat meg! Egy normális férfi konkrétan nevet rajtad, hogy mekkora is p..cs vagy, a nők meg szépen nem fognak elmenni a második találkozóra. Ha igen, akkor egy fillérba.szó, csóró, komplexusos pasival lesz dolguk. Ez legyen az o problémájuk. A magyar etikett, jólneveltség és szokás szerint is az úriembernek az első randin illik állnia a hölgy fogyasztását. Felteheted még kis milliószor ezt a kérdést, ez nem fog változni. Ha nem tetszik, az magánügy.
2022. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
72%
A 11-es válaszom miért lett lehúzva? Nem azt mondtam, hogy probléma ha mindent én fizetek minden randin, és az se baj, ha soha nem hívnak vissza később se. Egyszerűen csak annyit írtam, hogy a sokadik randin nem rossz érzés, ha kapok felajánlást viszahívásra, akár egy kávéra. Csak maga a gesztus. A végén úgyis megköszönöm, és fizetek mindent én, akár a 100. randin is.
2022. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!