Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfinak kell fizetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak kell fizetni az első randin?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 21:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként nekem nincs bajom azzal, hogy a sokadik randin is mindent én fizessek, de jól tud esni, ha esetleg már a 4-5. randin valamire kapok felajánlást, hogy most ő hívna meg. Úgyis azt mondom, hogy köszi, de fizetem én, csak maga a szándék, hogy nem akar lehúzni.
2022. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Èrtem. Szerintem meg ez hülyesèg, hogy az elvárás, hogy első randin a pasi fizet. Ez csak kiteszi a fèrfiakat annak, hogy a lehúzós nők egyenek-igyanak egy jót ingyen.


Èn jöttem úgy össze csajjal, hogy a randi - bár èn nem használom ezt a szót - csak annyiból állt, hogy elvittem egy helyre. Leültünk ès beszèlgettünk. Aztán csókolóztünk, ès a barátnőm lett.


Wow. Nyertem egy nőt ingyen. Na, erre varrjatok gombot.

2022. febr. 7. 02:09
 13/39 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is hülyeség, hogy első randin a pasinak kell fizetnie, de itt jópáran nekem estek amiatt, mert ezt én így gondolom. Én meg jól kiosztottam az idióta, golddigger qrvákat.
2022. febr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, igen kapsz nőt ingyen… sajnos vannak ilyen ostoba nők. Az értékesebbje nem fog veled szóba állni…. !
2022. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
39%

13

Ez esetleg 14 év alatt oké! Egy diplomás, vékony, csinos, értékesebb nő, ezt nem fogja megtenni!

2022. febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
68%
15-16, az értékesebbnek sem az az érték, ha költenek rájuk. Ennyi erővel a nő is költhet a férfira, ha már egyszer egyenjogúság van.
2022. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
15%

#17

Már leírtam neked egyszer, én a társosagommal fizetek, ahogy leírtam azt is, hogy férfi vagy, az írásképed alapján!! (aminek semmi köze ahhoz a sok szarhoz, amit ide okádsz, az íráskeped alapján vagy férfi, nem a vélemenyed alapján!) Természetesen továbbra is ugy gondolom, hogy megvan a jogod, hogy ne fizess randin, viszont nekem meg megvan a jogom, hogy ne veled menjek randira, hanem másik ezerrel!


Nekem ez a process eddig teljesen jól bevált! Én szeretem ha a férfi hercegnőként bánik velem!

Mondom sokadszor: Megvan a jogod, hogy ne tégy így, ahogy nekem is megvan a jogom arra, higx elutasitsak egy ilyen férfit!

Viszont én nem kezdelek meggyőzni arrol, hogy te így-vsgy úgy csináld! Rendben, ne fizesd ki a Nő vacsoráját a randin! De másokat miért akarsz meggyőzni arrol, hogy ez csak!!! és kizárólag így jó?

2022. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%

@17

A nő eleg sokat költ a férfira így is!

- 2 év a karrierjéből gyerekenként!

2022. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, micsoda kis huncut vagy, kérdező! Már majdnem rafinált. Hát ha olyan program az első randi ahol egyáltalán nem kell fizetni, akkor mitől érzed magad olyan dörzsöltnek? :)

Amúgy meg ha egy pasi olyan csóri vagy olyan spúr, hogy nem fér bele még az sem, hogy ő fizessen legalább az első néhány randin, az ne akarjon nőt, veregesse a hm... hátát, hogy de f.sza gyerek vagyok, ezt is megoldottam. Igazi férfi vagyok. (ami sosem lesz) ;):)

2022. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
46%

18, én is jó sokszor leírtam, hogy aki a társaságával fizet, az r.banc. Meg, hogy nem érsz többet a lik miatt a lábad között, mert több millió másik nőnek is ugyanaz van, vagy éppen jobb. Még mindig nem vagyok férfi, csak hánynom kell a fajtám egyes példányaitól, köztük tőled is.

19, nem mindenki akar fialni, és otthon tyüttyögni, mindezek mellett meg, ha a nő úgy érzi, h ő a kölykösödést áldozatnak tekinti a férfi kedvéért, akkor inkább ugorjon le a kukacról időben.

2022. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!