Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori lehet az manapság hogy a nő fizet a férfinak az első randin és nem fordítva?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semennyire.
2019. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes véletlenül vittem mar pasit viszonylag drága koncertre az első randin. Kaptam a jegyeket. Vagy ez, vagy lemondtam volna a randit. De amúgy nem valószínű.
2019. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Élnek a konvenciók, majd a nő a másodikon fizet vagy az elsőn is felesben intézik.

Bár egyes jól értesült gyakoris források szerint miután befalta a homárt/kaviárt/pezsgőt és a macaron morzsákat felcsipegette, soha többé nem jelentkezik a nő.

2019. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A férfi se a nőnek fizet hanem a pincérnek ennek megfelelően elég ritka lehet hogy a nő fizet a férfinek randin. De ahogy ma vagy 4 kérdés alatt ki lett fejtve ha a nő hívja meg a pasit akkor így van. De az gyakoribb hogy mindenki a sajátját fizeti.
2019. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként első randin a saját fogyasztásomat fizetem, másét nem, és az enyémet sem kell másnak. Amúgy meg nem kötelező fizetős helyre menni.

Nem tudom, mennyire gyakori az általad vázolt két felállás, ugyanis nem szokásom ilyenekből statisztikákat gyártani.

2019. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felesben szoktam általában. Néha furán néznek, de azért általában senki nem panaszkodott. Csak egy srác volt, aki nagyon erősködött, úgyhogy ráhagytam azzal, hogy későbbi randin fizetek, utána moziban szinte kicsapta a kezemből a pénzt, mikor fizettem volna a jegyeinket 3. randin, jelenetet rendezve a pénztáros előtt, szóval addig tartott.
2019. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem gyakori.
2019. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!