Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves korig kell (ene)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig kell (ene) felszedni az első barátnőjétt egy férfinak? Hány éves kortól lehet azt mondani, hogyha eddig egyetlen egy sem volt, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan kor ahonnan már nem lehet mivel bármikor lehet ha az ember tesz érte..

az elsőt normálisan olyan 16-ra tenném mondjuk

2020. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
20-ig nem ártana,ha meg 40éves korodig se sikerül,akkor ásd el magad.
2020. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha most kb minden országot veszünk akkor elmondható hogy átlagosan a férfiak az elso baratnot kb 20-22 eves korukra szerzik be... lányok ugy kb 19-23 de ez egy világi statisztika szerintem ezt jobb is nézni mint csak az országodat de a kérdésre választ adva

24 körül mondanám max 25! De igazából sosem késő csak utána Mar elég fura lesz mondani hogy ja te vagy az elso nekem... de mindegy a lényeg csinálni kell

De az hogy ha mar vagy 30 akkor mar tényleg nem fogsz... nem azert mert csúnya vagy vagy egyéb dolog hanem ha eddig nem vetted a fáradságot akkor ezután sem fogod!!!

2020. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Első körben azt mondanám, nincs ilyen határ. A tapasztalat viszont azt mutatja, hogy ha 15-16 évesen nem szerzel barátnőt, a lányok nagyon lekezelően fognak bánni veled. Nem hiszem, hogy ez jogos lenne, de ez van.
2020. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
23 leszek és még nem volt egy sem :D mindig mondják hogy bátornak kell lenni, nem szabad feladni, de az a helyzet hogy ahogy én látom a nőket, a párkapcsolatért egyedül csak én küzdök, eddig akiknél próbálkoztam nem tettek semmit érte. Persze, valószínűleg nem jöttem be nekik ezért érzem így. De mivel nem tudom magam mögött hagyni ezt a gondolatot, kialakult nálam egy negatív kép a nőkről, és nem tudom elengedni. Valószínű hogy emiatt még jó sokáig nem lesz, vagy soha nem lesz barátnőm. Ez van, ezt dobta az élet
2020. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!