Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai huszonéves nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai huszonéves nőktől tényleg irreális elvárás hogy otthonosan mozogjanak a konyhában?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 18:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Régen én is gondoltam rá. Bár ma annyira primitív emberek vannak bent, hogy a mai eszemmel már nem biztos, hogy jól érezném magam.


Te el tudnál ott lenni a villában, hónapokig?


#8 voltam.

2022. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, főzni mindenki tud, aki tud olvasni meg értlemezni a receptet. (habár, tele a net lépésről lépésre videókkal, még olvasni sem kell). Nem kell semmi extra hozzá. Az más, ha valaki nem szeret főzni. Én sem szeretek.
2022. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Miért is kéne? Temeszetesen örömmel teljesitem ezen elvarast, (minden nap meleg etel az asztalon) ha te meg biztositod a havi 1M.es bevetelt. Merthát, ha a főzés (es egyeb más hazimumka az enyém) akkor a te dolgod eltartani! Hogyne bzdmeg, lehuzok 10 orat a gép előtt utana meg meg en csinaljak vacsorat, mert en vagyok a nő! 🖕🖕🖕ha kiveszem a reszemet a penzkeresesbol, leszel szives kivenni a reszedet a hazimunkabol
2022. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#10


Ha már így alakulna, te is nyomnál Balázsra egy szavazatot nem?

2022. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%
Hanyadszorra is kérdezed ezt újra, s*ggarc?
2022. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
De miért a nőktől? Miért alap, hogy a nőknek kell tudniuk főzni?
2022. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
Balu babám, és te miért nem mozogsz otthonosan a konyhában? Ha már a hagyományosan férfidolognak tartott rengeteg pénz hazalapátolásában nem mozogsz otthonosan, ugyebár... Így hogy akarsz hagyományos asszonykát? :)
2022. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az elmondható, hogy manapság előtérbe került a kajarendelés és emiatt kevesebben sürögnek-forognak szívesen a konyhában.

De szerintem ez valamennyire otthonról hozott tulajdonság. Én ahogy láttam anyukámat főzni, úgy tanultam meg. Akiknél ez nem volt, vagy nem érdekelte őket, ők hátrányból indulnak.

De ugyanez vonatkozhata a fiúkra is. Mert én apától meg azt lestem el, hogy hogy kell kicserélni egy villanykörtét vagy hogy hogy érdemes nekiállni megjavítani egy elromlott készüléket.

2022. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
4%

ez tőled függ.

ha rendesen megrakod, akkor másnap reggel a főzés analfabéta csaj is ágyba fogja neked vinni a kávét meg vmi sza r szendvicset amit összeeszkábál.

ha pedig motivált-szerelmes lesz-és látja rajtad, hogy neked igényed az alap férfi női szerep, akkor boldogan lesz házi tündér érted.

szóval ha nem ilyen a csaj, elsőre magadban keresd a hibát.

2022. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy ez a házimunka dolog kifejezetten a kajagyártás, takarítás, mosás terén reked meg kérdés szinten, holott még pár apróság létezik a világban, amik az ember életviteléhez kellenek...

Pölö nem mindenki lakik panelban, innentől kezdve hatványozódik az otthon elvégzendő melók száma...

Tudom, hívjunk szakembert.....na az az, ami nincs, de hívhatod is a tróger gazsit, aki majd éjjel jól hokkonnyom egy vázával, miután memorizalta az értéktárgyaid.

2022. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!