Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted mennyire jó barátnőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire jó barátnőnek egy huszonéves TikTok-os lány?

Figyelt kérdés

Például az ilyen:


[link]


Honnan tudjuk, hogy nem-e normális?


2021. nov. 27. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tapasztalt, de szerintem az ilyen lányok többsége figyelemre vágyik, amit te egy személyként nem hiszem hogy megtudnál adni neki.
2021. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A változó világban lehet, hogy előny... Ha ebből él meg... Miért, mit tudjon? Dolgozni, robotolni egy gyárban?

Akár egy ilyen lányból is sülhet ki jó... Bár előbb választanék egy értelmiségi nőt, aki hasznosabb a társadalmunkra, mint sem egy magát csak riszáló, felkínáló, de elérhetetlen lányt...

A kérdés ennél bonyolultabb, és árnyaltabb...


28/F

2021. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Bírom az ulyet

"Modell vagyok az instagrammon/tiktokon..."

Jah, én meg veterán katona a Call of duty-ban...

2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem a TikTok miatt, hanem mert k*rvás.
2021. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem néztem a linket, de nem mindenki "modell", van, akinek ez is egy hirdetési felület.
2021. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira, mint a többi.
2021. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szép a mosolya a csajnak, csak üres. Maszkszerű. Nem hiszem, hogy képes lennék úgy megszeretni szívvel.
2021. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!