Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda 30 as pasiként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda 30 as pasiként még csúnya huszonéves barátnőm se lehet, mert ők is kapnak jobb candúrt?

Figyelt kérdés

Elképesztőek a tapasztalataim, a semmi alakú, ronda fejű huszonéves nők is olyan pasikkal mászkálnak hogy döbbenetes... nem sok esélyem van!


Volt olyan ismerkedéskor közölte a finoman szólva se szép lány, hogy én túl ronda pasi vagyok neki, de barátok azért lehetünk!


Elképesztő!


2021. júl. 31. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem, de megdughatsz vmi 50 eves roman ciganyasszonyt....


A huszoneves csajoknak az egekben az igenyeik, mert nagy rajuk a kereslet.



37F incel

2021. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Csúnya huszonévest ők is kaphatnak, akik még mindig "szebbek", mint a ronda 30-asok.
2021. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
ezért most le tolok egy 10 es szériát 2.5 kilós súlyzóval, így jobb testem lesz amit majd a nők akarni fognak!!! eszek pár rántott húst is nehogy le essen a cukor szintem , meg iszok rá 1 liter kolát hogy intenzívebb legyen az edés és talán akkor már 30 is bele fér!
2021. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

2

"A huszoneves csajoknak az egekben az igenyeik, mert nagy rajuk a kereslet."


Mint valami tárgyról úgy beszélsz a nőkről ezzel a a "nagy rájuk a kereslet"...

Egyébként ahogy te is eldöntheted milyen igényeid vannak, úgy a 20on éves csajok is. Max rájönnek hogy túl magasan vannak az igényeik és lejjebb adnak, jobb esetben meg találnak valakit aki passzol az igényeikhez. Nem értem, legyen mindenki igénytelen vagy mit szeretnél?

2021. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy alkoholista, fullosan leépült harmincas szerintem senkinek nem vonzó 🤷‍♀️ A gyári melód egyáltalán még megvan Bazsi?
2021. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem is tárgyak vagyunk huszonévesen de tulajdonképpen jószágok akikért intenzív harc folyik.

Persze némely okos és jól kinéző férfi a náluk idősebb (4-5 évvel), okos, szép, tehetős nőket választják.

2021. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Meg azt irja, candurt... Uristen...
2021. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

5-7. Na jó, ez a kamu rinyálás sem segít, amikor beleköttök minden létező szóba, amit mond egy férfi. Igen, lehet a párkapcsolati piacot közgazdasági szempontok szerint is vizsgálni, a kereslet-kínálat elve szerint is például, hiszen ehhez minden feltétel teljesül.


Már ezerszer leírtam válaszokban és leírom most is: Elképesztő, hogy a nők mennyire nincsenek hozzászokva a férfiak "kocsmatalk"-jához, mert sosem hallják azt a valóságban, mert mindig a nők nyelvezete érvényesül. Igen, a férfiak így beszélnek egymás között és ugyanúgy ahogy mi sem hülledezünk azon, ahogy a nők beszélnek egymás között, úgy nektek is nagyobb toleranciát kellene mutatni erre. A férfiak nem tárgyiasítják a nőket, mert kb a legtöbb férfinak az a legnagyobb életcélja, hogy legyen mellette egy női társ, egy nőt szeretne a világon a legjobban.

2021. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!